تدریس خصوصی زبان انگلیسی | شهریه فقط به شرط رضایت

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تضمینی، بدون کتاب و با محوریت مکالمه انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان با ضمانت کیفیت آموزش و پشتیبانی تمام‌وقت، شما را در کمترین زمان ممکن به هدفتان می‌رساند. اما چگونه؟

در انگلیشدان، آموزش خصوصی زبان انگلیسی بدون کتاب انجام شده که این خود باعث یادگیری آسان، سریع و کاربردی می‌گردد؛ چرا که کلاس کاملا مکالمه‌محور بوده و زبان آموز، به جای اتلاف وقت جهت مطالعه‌ی کتاب هایی که ممکن است هیچ گاه برایش موثر واقع نشوند، مداما در حال جمله سازی و صحبت کردن به زبان انگلیسی می‌باشد.

از طرفی، این مکالمات و جمله‌سازی‌ها، محدود به تایم کلاس نمی‌شود؛ چرا که به صورت خودکار، در کلاس‌های آفلاین کاملا رایگان نیز ثبت نام می‌شوید و همواره در معرض زبان انگلیسی قرار می‌گیرید.

‌‌

فقط کافیست در اولین جلسه کلاس شرکت کنید تا کیفیتی بی‌سابقه را تجربه کنید و با ما هم عقیده شوید! در صورت عدم رضایت شما به هر دلیل، کلاس بدون پرداخت شهریه خاتمه می‌یابد.

مهم ترین سوالی که هنگام ورود به این صفحه احتمالا در ذهن شما ایجاد می‌شود این است که چرا باید کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان را انتخاب کنم؟! در ادامه، علت برتری و موفقیت انگلیشدان را به شما ثابت می کنیم.

ویژگی‌های کلاس زبان انگلیشدان در یک نگاه (با کلیک روی هر شماره، به همان قسمت منتقل می‌شوید)

قبل از آن بیایید نگاهی به مزایای کلاس خصوصی زبان تضمینی انگلیشدان در مقایسه با کلاس‌های گروهی داشته باشیم:

  • کلاس منحصرا با توجه به شرایط و اهداف شما برنامه ریزی می‌گردد.

  • دیگر مجبور به اتلاف وقت و هزینه جهت رفت و آمد به یک موسسه آموزش زبان نخواهید بود؛ به این منظور می‌توانید در کلاس غیرحضوری انگلیشدان شرکت کنید و یا در صورت تمایل شما، استاد به محل مورد نظر خودتان اعزام می‌شود.

  • اهداف خاص شما از شرکت در یک کلاس زبان که می‌تواند آمادگی امتحان آیلتس، تقویت مکالمه، انگلیسی تجاری، آمادگی کنکور دانشگاه ها و… باشد، به طور ویژه مورد توجه قرار می‌گیرد. در واقع تدریس زبان انگلیسی در انگلیشدان، کاملا دانشجو محور بوده و نیاز های فردی شما را، به طور دقیق و منحصرا مورد هدف قرار می‌دهد.

  • یک پشتیبان آموزشی به همراه معلم خصوصی زبان شما به طور کامل و حتی خارج از تایم کلاس نیز در کنار شما هستند و به تمامی ابهامات شما در مسیر آموزش پاسخ می‌دهند که البته این مورد، فقط از ویژگی‌های برجسته‌ی گروه آموزشی انگلیشدان است.

  • با توجه به تک‌نفره بودن آموزش خصوصی زبان انگلیسی، بازدهی آن به طور چشمگیری نسبت به یک کلاس های عمومی که معمولا شامل افراد با سطوح نسبتا مختلف و اهداف متفاوتی می‌باشد، بسیار بیشتر است.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کنار بهترین معلم خصوصی زبان

حالا گام به گام به شما توضیح می‌دهیم که چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، بهترین انتخاب برای شماست.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی به صورت کاملا کاربردی

این ادعایی است که انگلیشدان جهت تحقق آن، اقدامات بسیاری را مد نظر قرار داده است. رضایت دانشجویان ما، افتخار ما و البته نشانه‌‌ایست بر صحت این ادعا.‌

‌و اما علت موفقیت ویژه‌ی مجموعه انگلیشدان در تدریس خصوصی زبان را می‌توان در دو علت زیر خلاصه نمود :

تدریس زبان انگلیسی بدون کتاب

تدریس زبان انگلیسی بدون کتاب که یکی از شاخص ترین ویژگی های کلاس زبان خصوصی انگلیشدان می‌باشد، شاید این سوال را به ذهن بیاورد که تدریس، بدون داشتن یک منبع مشخص چگونه ممکن است انجام پذیرد؟

اگر تابحال در کلاس زبان عمومی و یا حتی خصوصی یک موسسه آموزش زبان شرکت کرده باشید، حتما دیده‌ اید که احتمالا در هر ترم آن، بخشی از یک کتاب تدریس شده و سال ها طول خواهد کشید تا بتوانید چند تا از منابع آموزش زبان را به اتمام برسانید.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان کاملا بدون کتاب انجام می‌شود که این امر، فضای بسیار مناسبی را برای تدریس کاربردی و واقعی ایجاد می‌کند.

به کارگیری بروز ترین شیوه های آموزشی مطابق با استاندارد های جهانی که بازدهی چشمگیری را برای زبان آموز ایجاد نموده و چکیده‌ای از تمامی منابع آموزشی که در یک موسسه آموزش زبان مورد استفاده قرار میگیرد را در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهد.

بنابراین در انگلیشدان، کلاس کتاب محور نبوده و استاد مطابق تجربه‌ی خود، اهداف و شرایط زبان آموز و نیز علایق و استعداد های وی، از به روز ترین منابع آموزشی استفاده می‌نماید؛

همچون آموزش با فیلم، فایل های صوتی، مجلات و روزنامه ها، موزیک ویدیو ها، ارزشمند ترین کتب آکادمیک آموزش زبان به طور غیر مستقیم (هیچ کتابی در کلاس و در حین تدریس زبان استفاده نمی‌شود) که می‌توانند با قدرت موجب تقویت مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ شما شوند.

توجه به این نکته ضروری است که برگزاری کلاس زبان بدون کتاب، نیازمند تخصص، مهارت، تجربه‌ و خلاقیت بالایی از سوی استاد خصوصی زبان انگلیسی می‌باشد. در نتیجه آموزش خصوصی زبان در انگلیشدان، توسط اساتید بی تجربه و غیر حرفه‌ای به هیچ عنوان میسر نمی‌گردد.

به کارگیری بهترین اساتید زبان انگلیسی

مجموعه‌ی انگلیشدان، با به کارگیری اساتید مجرب، خلاق و توانمند در کلاس خصوصی زبان انگلیسی خود که بتوانند کیفیتی بی مانند را در مسیر آموزش ارائه دهند، مفتخر به ارائه‌ی کیفیتی غیر قابل مقایسه با سایر مراکز مشابه می‌باشد.

در انگلیشدان، لذت حضور در یک کلاس زبان با بازدهی بسیار بالا را در کنار یک معلم خصوصی زبان خوب و ایده‌آل تجربه خواهید کرد. در صفحه معلم زبان خصوصی انگلیشدان، ویژگی های یک استاد خوب را به طور کامل بررسی نموده و خدمتتان ارائه کرده‌ایم که می‌توانید از قسمت مقالات مطالعه نمایید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در مرکز توجه!

همانطور که احتمالا می‌دانید، آموزش مکالمه زبان انگلیسی به طور کاربردی، از مهم ترین نیاز های هر زبان آ‌موز با هر هدفی بوده که متاسفانه سال هاست شاهد آن بوده‌ایم که این مهم، در کلاس مکالمه زبان انگلیسی مراکز مختلف، محقق نشده و بعضا موجب سرخوردگی زبان آموزان از شرکت در کلاس‌ها گردیده است.‌

‌این مجموعه، صراحتا اعلام می‌نماید که در آموزش مکالمه انگلیسی انگلیشدان، شما شاهد یک معجزه در توان گفتاری خود خواهید بود!

علت آن، پیروی از سیستم صحیح و استاندارد و نه کتاب محور بوده که باعث می‌شود زبان آموزان انگلیشدان، مهارت گفتاری را به طور واقعی و همچون افرادی که انگلیسی، زبان مادری آنهاست، بیاموزند.

محوریت آموزش خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، آموزش مکالمه انگلیسی است

بنابراین توان اسپیکینگ شما، چه برای محاوره عمومی و چه برای آزمون آیلتس، به طور چشمگیری پیشرفت خواهد نمود. طرفی، با توجه به رابطه‌ی تنگاتنگ قدرت مکالمه و شنیداری، توان لیسنینگ یا شنیداری شما نیز به طرز فوق العاده‌ای پیشرفت می‌کند.

این به معنی عدم توجه به سایر مهارت های زبانی، یعنی خواندن و نوشتن نیست؛ در کلاس زبان خصوصی انگلیشدان، تمامی مهارت های زبان آموزان و البته با تاکید خاص بر آموزش مکالمه زبان انگلیسی، پیشرفت خواهد نمود.

 

 


حذف آموزش گرامر انگلیسی از کلاس‌ها!

‌برای توضیح این موضوع به زبان ساده، مثالی را خدمت شما عرض می‌نمایم. دوران کودکی خود را به یاد آورید. تا قبل از سن هفت سالگی، یعنی قبل از رفتن به مدرسه و بدون دیدن هیچ گونه آموزشی در رابطه با مباحث گرامری، همه‌ی ما زبان فارسی را کاملا روان و صحیح صحبت می‌کرده‌ایم.

این مثال ساده، دلیل محکمی برای این ادعاست که جهت مکالمه به یک زبان جدید مثلا زبان انگلیسی، به هیچ عنوان نباید آموزش گرامر انگلیسی به طور مستقیم انجام گردد. علاوه بر اینکه خسته کننده است، هیچ گونه بازدهی برای شما نخواهد داشت.

در تدریس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، تمامی مباحث گرامری، به طور کاملا غیر مستقیم و در حین مکالمه به زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود.

در واقع بر خلاف اکثر مراکز آموزشی، که از روش مستقیم برای آموزش گرامر استفاده می‌کنند، در کلاس خصوصی زبان انگلیشدان، آموزش گرامر انگلیسی به طور غیر مستقیم و با روش قیاسی یا همان inductive method انجام می‌شود؛

به طوری که نه تنها یادگیری گرامر را برای زبان آموز لذت بخش می‌کند، بلکه باعث می‌گردد فرد دانش گرامری خود را فراموش نکرده و همچنین بتواند آنرا به طور غیر ارادی حین مکالمه انگلیسی به کار گیرد و هرچه بیشتر همانند افراد انگلیسی زبان، به زبان انگلیسی صحبت کند. این مورد را به جرات می‌توان از ویژگی های بارز کلاس های خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، معرفی نمود.

آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری

بی دلیل نیست که این روز ها، کلاس های غیرحضوری طرفداران بسیار بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده‌اند! کلاس زبان آنلاین انگلیشدان که با شرایط منحصر به فردی برگزار می‌شود و رضایت بیش از 95درصدی دانشجویان خود را به دنبال داشته نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد.

علت آن نیز واضح است؛ با شرکت در این کلاس‌ها، محدودیت های زمانی و مکانی برای شرکت در یک کلاس حضوری را دور می‌زنید! حتی می‌توانید با لباس راحتی سر کلاس خود حاضر شوید!

در انگلیشدان، کیفیت این کلاس و کلاس‌های حضوری با یکدیگر برابر بوده و هیچ گونه نگرانی از باب کیفیت آنها وجود ندارد. همچنین از این طریق، امکان شرکت در کلاس‌ها برای زبان آموزانی که خارج از تهران و یا حتی خارج از کشور هستند نیز فراهم گردیده است.

در این بین تقریبا اکثریت زبان آموزان انگلیشدان، کلاس‌های غیر حضوری را ترجیح می‌دهند؛ بدین صورت که در هزینه‌ها و زمان خود که قرار است صرف رفت و آمد شود، صرفه جویی می‌کنند. در واقع با این انتخاب می توانید حتی اگر به مسافرت هم رفتید کلاس خود را از دست ندهید!

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

یکی از مواردی که همواره مورد توجه بسیاری از زبان آموزان به خصوصی آنهایی که قصد شرکت در یک کلاس استاندارد و پیشرفت سریع را داشته‌اند، تدریس خصوصی زبان در منزل است.

سیستم تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران انگلیشدان، این امکان را برای زبان آموزان در سرتاسر تهران فراهم می‌آورد تا در صورت تمایل، زبان انگلیسی را در منزل و یا محل کار خود آموزش ببینند. آموزش در خانه می‌تواند مزایای بسیاری داشته باشد؛ همچون عدم اتلاف وقت، هزینه و انرژی زبان آموزان.

همچنین حضور در یک محیط جدید جهت یادگیری زبان انگلیسی، در ابتدا می‌تواند برای عده‌ای از افراد ایجاد استرس نماید.

تصور کنید که زبان انگلیسی را در محیط دلخواه خود و توسط یک معلم زبان توانمند آموزش ببینید! این امر همواره موجب افزایش راندمان کلاس و پیشرفت بسیار سریع تر زبان آموزان می‌گردد به طوری که با پیشرفت حاصل شده از آموزش خصوصی زبان انگلیسی در منزل، اعتماد به نفس لازم در زبان آموز، جهت روان صحبت کردن در یک کلاس عمومی و یا در مقابل عده‌ی زیادی از افراد نیز ایجاد می‌شود.

در واقع انگلیشدان، ایجاد اعتماد به نفس در زبان آموزان جهت مکالمه انگلیسی را نیز از وظایف یک معلم زبان خصوصی خوب و توانمند میداند و همواره بر آن تاکید داشته است.

همراهی دائمی شما در کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان

یکی از ویژگی های کلاس زبان خصوصی انگلیشدان، که کمتر جایی می‌توان حتی مشابه آن را یافت، همراهی و پشتیبانی دائمی زبان آموز در طول دوره‌ی آموزش می‌باشد.‌

مرتبط بخوانید: بهترین معلم خصوصی زبان کودک را از انگلیشدان بخواهید!

 

پشتیبانی 24 ساعته در کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان

در کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، زبان آموز حتی خارج از تایم کلاس، به حال خود رها نشده و پشتیبانی می‌گردد. تمامی سوالاتی که برای شما حین یادگیری ایجاد میشود، بلافاصله توسط استاد خصوصی زبان انگلیسی شما و البته مشاورین انگلیشدان پاسخ داده شده و موکول به زمان کلاس نخواهد شد.

در واقع در دوره های خصوصی ما، یک استاد و یک مشاور به طور اختصاصی شما را در مسیر یادگیری همیاری می‌نمایند.

از طرف دیگر، استاد به طور منظم از دانشجوی خود می‌خواهد تا با مطالب آموزش داده شده به طور کاملا عملی و کاربردی جمله سازی و تمرین نموده و به طور مستمر ارسال نماید.

همچنین تمامی تکالیف زبان آموز، خارج از بازه‌ی زمانی کلاس بررسی و رفع اشکال می‌شود. این عامل نیز موجب عدم اتلاف زمان کلاس به بررسی تمرینات شده و موجب افزایش راندمان دوره می‌گردد.

یعنی با ثبت نام در یک کلاس، پشتیبانی دائمی و کلاس‌ های آفلاین تمام مدت را به طور کاملا رایگان دریافت می‌نمائید که تاثیر چشمگیری بر روی کیفیت یادگیری شما خواهد گذاشت.

 


آموزش خصوصی زبان با ضمانت کیفیت

در اینجا میخواهیم به شما توضیح دهیم که منظور از ضمانت کیفیت چیست؟! ‌جواب آن ساده است؛ این مجموعه صراحتا دوره های آموزش خصوصی زبان انگلیسی خود را، از هر جهت ضمانت می‌نماید.‌

مجموعه‌ی انگلیشدان، به علت به کارگیری متد های به روز و استاندارد تدریس زبان، با اطمینان اعلام می‌نماید که اگر زبان آموز، تکالیف خود را به موقع و مطابق توضیحات استاد انجام دهد، در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح پیشرفت در زبان انگلیسی دست پیدا می‌کند.

همچنین، گروه انگلیشدان، در راستای ایجاد اطمینان خاطر در زبان آموزان گرامی از باب کیفیت کلاس زبان انگلیسی خصوصی خود، شهریه‌ی کلاس ها را فقط در صورت رضایت زبان آموزان از راندمان و بازدهی کلاس دریافت می‌کند. در نتیجه، دانشجویان انگلیشدان، در صورت عدم رضایت از کیفیت کلاس به هر دلیل، از پرداخت شهریه کلاس، معاف می‌باشند.

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در انگلیشدان

همانطور که گفته شد شهریه کلاس‌ها در انگلیشدان، فقط در صورت رضایت زبان‌آموز از بازدهی و کیفیت کلاس دریافت می‌شود.

هر زبان‌آموزی می‌خواهد تا علاوه بر اینکه در یک کلاس زبان با کیفیت بالای آموزشی شرکت می‌نماید، شهریه‌ی هنگفتی نیز پرداخت نکرده تا تحت فشار مالی قرار نگیرد. از نظر ما هم، این خواست وی کاملا منطقی و درست می‌باشد.

‌هزینه‌ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در انگلیشدان، با وجود به کارگیری اساتید مجرب و توانمند در زمینه‌ی آموزش و نیز ارائه‌ی کیفیت بسیار بالای آموزشی که به جرات میگویم بعد از سالها تدریس و زیر نظر داشتن موسسات زبان انگلیسی مختلف، مشابه آنرا در جایی ندیده‌ایم، مناسب بوده و موجب صرفه جویی در هزینه و زمانی است که یک فرد باید جهت آموزش خصوصی زبان انگلیسی اختصاص دهد.‌

شرایط کلی مربوط به کلاس زبان انگلیسی خصوصی انگلیشدان

– امکان تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و سایر شهرهای کشور

– ‌امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری و غیرحضوری، آموزش در خانه و یا هر جای دیگر که مد نظر شماست. (باتوجه به شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا، اولویت با برگزاری کلاس زبان غیرحضوری بوده و البته در صورت تمایل شما به حضور فیزیکی معلم خصوصی زبان انگلیسی در کلاس، استاد مربوطه به محل مورد نظر، اعزام می‌گردد.)

– امکان انتخاب استاد (خانم یا آقا) توسط شما

– امکان حضور بیش از یک نفر در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی تضمینی انگلیشدان که توسط خود شما تعیین می‌شود؛ این امر مجددا موجب کاهش هزینه‌ی دوره‌ی شما خواهد شد.‌

 برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در کلاس‌های خصوصی انگلیشدان، با ما تماس بگیرید. (تمام ایام هفته پاسخگو هستیم)

 

تماس بگیرید

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سمت چپ بیشترین امتیاز 😉
[کل: 23 میانگین: 4.6]
دکمه بازگشت به بالا