تدریس خصوصی زبان انگلیسی تضمینی | شروع با جلسه رایگان!

تدریس خصوصی زبان انگلیسی مکالمه‌محور + پشتیبانی 24ساعته

تدریس خصوصی زبان انگلیشدان با ضمانت کیفیت و پشتیبانی تمام‌وقت، شما را در کمترین زمان ممکن به زبان انگلیسی مسلط می‌کند. اما چطور؟!

در انگلیشدان، آموزش خصوصی زبان بدون اتکا به کتاب انجام شده که باعث یادگیری آسان، سریع و کاربردی است؛ چون کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی، کاملا مکالمه‌محور است؛ یعنی به جای یادگیری لغات و گرامر به طور مجزا، عبارات و اصطلاحات واقعی و روزمره را می‌آموزید!

 

پس به جای مطالعه کتاب‌هایی که ممکن هست هیچ‌وقت به کار شما نیایند، مداما در حال صحبت کردن به زبان انگلیسی و تقویت لحظه‌ای مکالمه خود هستید.

 

از طرفی، این مکالمات، محدود به زمان کلاس نیست؛ چرا که به طور همزمان، در کلاس‌های آفلاین کاملا رایگان هم ثبت‌نام می‌شوید و همواره در معرض زبان انگلیسی قرار می‌گیرید. به بیان دیگر، زندگی روزمره شما با زبان انگلیسی آمیخته می‌شود!

‌‌

فقط کافیست در جلسه اول رایگان شرکت کنید تا کیفیتی بی‌سابقه را تجربه کنید. بعد از آن و در صورت رضایت کامل از معلم خصوصی زبان خود و تمام شرایط کلاس، می‌توانید ثبت‌نام کنید.

حتما تا انتها همراه ما باشید تا متوجه شوید چرا کلاس خصوصی زبان انگلیشدان، بهترین انتخاب برای شماست.

ویژگی‌های کلاس زبان انگلیشدان در یک نگاه (با کلیک روی هر شماره، به همان قسمت منتقل می‌شوید)

با تدریس خصوصی زبان انگلیشدان، یادگیری سریع زبان انگلیسی را تجربه کنید

قبل از آن بیایید نگاهی داشته باشیم به مزایای تدریس خصوصی زبان تضمینی انگلیشدان، در مقایسه با کلاس‌های گروهی:

– آموزش خصوصی زبان انگلیسی در انگلیشدان، کاملا دانشجو محور و انعطاف‌پذیر است؛ یعنی منحصرا مطابق با اهداف و شرایط شما برنامه‌ریزی می‌شود.

– یک مشاور و پشتیبان آموزشی به همراه معلم خصوصی زبان انگلیسی شما، به طور کامل و حتی خارج از زمان کلاس در کنار شما هستند و به تمامی ابهامات شما پاسخ می‌دهند؛ این مورد، از ویژگی‌های منحصر به فرد انگلیشدان است.

– با تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین انگلیشدان، مجبور به اتلاف وقت و هزینه برای رفت و آمد به یک موسسه آموزش زبان نیستید.

– با توجه به تک‌نفره بودن کلاس خصوصی زبان انگلیسی، بازدهی آن به طور چشمگیری نسبت به کلاس های عمومی که معمولا شامل افراد با سطوح نسبتا مختلف هستند، بسیار بیشتر است.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی به صورت کاملا کاربردی

این ادعایی هست که انگلیشدان برای تحقق آن، اقدامات بسیاری را با بررسی‌های دقیق انجام داده است. رضایت دانش‌پذیران ما، افتخار ما و البته نشانه‌‌ایست بر صحت این ادعا.‌

آموزش خصوصی زبان انگلیسی را در کنار بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی تجربه کنید.

و اما علت موفقیت انگلیشدان در ارائه‌ی آموزش کاربردی چیست؟

 

تدریس زبان انگلیسی بدون اتکا به کتاب

آموزش تضمینی زبان انگلیسی بدون اتکا به کتاب، یکی از شاخص ترین ویژگی های کلاس زبان خصوصی انگلیشدان است. در عین حال، شاید این سوال را به ذهن بیاورد که تدریس خصوصی زبان، بدون داشتن یک منبع مشخص چگونه ممکن است انجام شود؟

اگر تابحال در کلاس زبان عمومی و یا حتی خصوصی یک موسسه آموزش زبان شرکت کرده باشید، حتما دیده‌ اید که احتمالا در هر ترم آن، بخشی از یک کتاب تدریس می‌شود و سال‌ها طول خواهد کشید تا بتوانید چند تا از منابع آموزشی را به اتمام برسانید.

آموزش خصوصی زبان انگلیشدان کاملا بدون کتاب انجام می‌شود که این امر، فضای بسیار مناسبی را برای یادگیری کاربردی و واقعی ایجاد می‌کند.

به کارگیری بروزترین شیوه‌های آموزشی مطابق با استانداردهای روز دنیا، بازدهی چشمگیری را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند و چکیده‌ای از تمامی منابع آموزشی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بنابراین در انگلیشدان، استاد مطابق تجربه‌ی خود، اهداف و شرایط زبان‌آموز و نیز علایق وی، از موثرترین منابع آموزشی استفاده می‌کند؛ همچون آموزش با فیلم، فایل های صوتی، مجلات و روزنامه ها، موزیک ویدیو ها، ارزشمند ترین کتب آکادمیک به طور غیر مستقیم (هیچ کتابی در کلاس و در حین تدریس استفاده نمی‌شود) که می‌توانند با قدرت موجب تقویت مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ شما شوند.

البته برگزاری کلاس زبان بدون کتاب، نیازمند تخصص، مهارت، تجربه‌ و خلاقیت بالایی از سوی استاد خصوصی زبان انگلیسی می‌باشد. در نتیجه تدریس خصوصی زبان در انگلیشدان، توسط اساتید بی تجربه و غیر حرفه‌ای به هیچ عنوان میسر نمی‌شود.

 

به کارگیری بهترین اساتید زبان انگلیسی

مجموعه‌ی انگلیشدان، با به کارگیری اساتید مجرب، خلاق و توانمند در کلاس خصوصی زبان انگلیسی خود که بتوانند کیفیتی بی‌مانند را در مسیر آموزش ارائه دهند، مفتخر به ارائه‌ی کیفیتی غیر قابل مقایسه با سایر مراکز مشابه می‌باشد.

در انگلیشدان، لذت حضور در یک کلاس زبان با بازدهی بسیار بالا را در کنار بهترین معلم خصوصی زبان تجربه خواهید کرد. در صفحه معلم زبان خصوصی انگلیشدان، ویژگی های یک استاد خوب را به طور کامل خدمتتان ارائه کرده‌ایم که می‌توانید از قسمت مقالات مطالعه نمایید.

تقویت بی‌نهایت مکالمه در تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان!

همانطور که احتمالا می‌دانید، آموزش مکالمه زبان انگلیسی به طور کاربردی، از مهم ترین نیاز های هر زبان آ‌موز با هر هدفی بوده که متاسفانه سال هاست شاهد آن بوده‌ایم که این موضوع، در کلاس مکالمه زبان انگلیسی مراکز مختلف، محقق نمی‌شود و بعضا موجب سرخوردگی زبان آموزان از شرکت در کلاس‌ها شده است.‌

 

محوریت تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان، آموزش مکالمه انگلیسی است

 

انگلیشدان، به شما قول می‌دهد که در تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، شما شاهد یک معجزه در توان گفتاری خود خواهید بود!

علت آنهم اجرای سیستمی موثر و استاندارد و نه کتاب محور هست که باعث می‌شود در آموزش خصوصی زبان انگلیشدان، مهارت گفتاری را به طور واقعی بیاموزید؛ درست شبیه افرادی که انگلیسی، زبان مادری آنهاست.

پس در تدریس خصوصی زبان انگلیشدان، مکالمه را بدون اتکا به کتاب می‌آموزید؛ در واقع، گلچینی از بهترین منابع صوتی، تصویری و متنی و با تمرکز بر تمرینات مکالمه و شنیدار، جایگزین کتاب می‌شود.

این به معنی عدم توجه به سایر مهارت های زبانی، یعنی خواندن و نوشتن نیست؛ در تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان، تمامی مهارت‌های شما و البته با تاکید خاص بر یادگیری مکالمه روان، پیشرفت می‌کند.

 

مرتبط بخوانید: اگر به دنبال کلاسی هستید که به صورت تخصصی، روی تقویت مکالمه شما تمرکز کند، کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان رو به هیچ وجه از دست ندهید!

حذف آموزش گرامر انگلیسی به طور مستقیم از کلاس‌ها!

‌با یک مثال این موضوع را روشن می‌کنیم. دوران کودکی خود را به یاد آورید. تا قبل از سن هفت سالگی، یعنی قبل از رفتن به مدرسه و بدون دیدن هیچ گونه آموزشی در رابطه با مباحث گرامری، همه‌ی ما زبان فارسی را کاملا روان و صحیح صحبت کرده‌ایم.

این مثال ساده، به وضوح نشان می‌دهد که جهت داشتن مکالمه انگلیسی روان، به هیچ عنوان نباید آموزش گرامر انگلیسی به طور مستقیم انجام شود. علاوه بر اینکه خسته کننده است، هیچ گونه بازدهی برای شما نخواهد داشت.

در تدریس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، اغلب مباحث گرامری، به طور کاملا غیر مستقیم و در حین مکالمه آموزش داده می‌شود.

در واقع بر خلاف اکثر مراکز آموزشی، که از روش مستقیم برای آموزش گرامر استفاده می‌کنند، در کلاس خصوصی زبان انگلیشدان، آموزش گرامر به طور غیر مستقیم و با روش قیاسی یا همان inductive method انجام می‌شود؛ به طوری که نه تنها یادگیری گرامر را برای شما لذت بخش می‌کند، بلکه باعث می‌شود تا شما، دانش گرامری خود را هرگز فراموش نکنید.

بعد از آن می‌توانید دانش گرامر خود را به طور ناخودآگاه حین مکالمه به کار ببرید؛ بدون فکر کردن! این مورد را به جرات می‌توان از ویژگی های بارز کلاس های خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، معرفی نمود.

تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

بی دلیل نیست که این روزها، کلاس‌های آنلاین طرفداران بسیار بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده‌اند! آموزش زبان آنلاین انگلیشدان که با شرایط منحصر به فردی برگزار می‌شود و رضایت بیش از 95درصدی دانشجویان خود را به دنبال داشته نیز همینطور است.

ویژگی های تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان


مرتبط بخوانید: با شرکت در کلاس زبان آنلاین انگلیشدان، تجربه‌ای جدید در کیفیت تدریس و پشتیبانی‌های تمام‌وقت داشته باشید و از یادگیری زبان لذت ببرید.

علت آن هم واضح است؛ با شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان به صورت آنلاین، محدودیت‌های زمانی و مکانی برای شرکت در یک کلاس حضوری را دور می‌زنید! حتی می‌توانید با لباس راحتی سر کلاس خود حاضر شوید!

در انگلیشدان، کیفیت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و کلاس‌های حضوری با یکدیگر برابر بوده و هیچ گونه نگرانی از باب کیفیت آنها وجود ندارد. همچنین از این طریق، امکان شرکت در کلاس‌ها برای زبان آموزانی که خارج از تهران و یا حتی خارج از کشور هستند هم فراهم شده است.

و البته اکثریت دانش‌پذیران انگلیشدان، کلاس‌های آنلاین را ترجیح می‌دهند؛ چون می‌توانند در هزینه‌ها و زمان خود که قرار است صرف رفت و آمد شود، صرفه جویی می‌کنند. در واقع با این انتخاب می توانید حتی اگر به مسافرت هم رفتید کلاس خود را از دست ندهید!

تدریس خصوصی زبان در منزل

یکی از مواردی که همواره مورد توجه بسیاری از زبان‌آموزان است، تدریس خصوصی زبان در منزل است.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران انگلیشدان، این امکان را برای شما در سرتاسر تهران فراهم می‌کند تا در صورت تمایل، زبان انگلیسی را در منزل و یا محل کار خود آموزش ببینند. آموزش در خانه می‌تواند مزایای بسیاری داشته باشد؛ همچون عدم اتلاف وقت، هزینه و انرژی شما.

همچنین حضور در یک محیط جدید جهت یادگیری زبان انگلیسی، در ابتدا می‌تواند برای عده‌ای از افراد ایجاد استرس نماید.

مرتبط بخوانید: آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت را با نهایت سرعت با انگلیشدان تجربه کنید!

تصور کنید که زبان انگلیسی را در محیط دلخواه خود و توسط بهترین معلم خصوصی زبان تهران آموزش ببینید! این امر همواره موجب افزایش راندمان کلاس و پیشرفت بسیار سریع‌تر شما می‌شود. به طوری که با پیشرفت حاصل شده از آموزش خصوصی زبان انگلیسی در منزل، اعتماد به نفس لازم در شما، برای مکالمه روان در مقابل عده‌ی زیادی از افراد هم ایجاد می‌شود!

در واقع انگلیشدان، ایجاد اعتماد به نفس در زبان‌آموزان برای مکالمه روان را هم از وظایف یک معلم زبان خصوصی خوب میداند و بر آن تاکید دارد.

همراهی دائمی شما توسط معلم خصوصی زبان و پشتیبان آموزشی شما

یکی از ویژگی های آموزش زبان انگلیسی تضمینی خصوصی انگلیشدان، که کمتر جایی می‌توان مشابه آن را پیدا کرد، همراهی و پشتیبانی دائمی شما در طول دوره‌ی آموزش هست.

مرتبط بخوانید: تدریس خصوصی زبان کودکان انگلیشدان، انتخابی مطمئن برای یادگیری زبان برای فرزندان 3 تا 12 سال شما!

پشتیبانی 24 ساعته در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان

در کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، زبان‌آموز خارج از تایم کلاس، به حال خود رها نشده و پشتیبانی می‌شود. تمامی سوالاتی که برای شما حین یادگیری ایجاد میشود، بلافاصله توسط استاد خصوصی زبان شما و البته مشاورین انگلیشدان پاسخ داده شده و موکول به زمان کلاس نمی‌شود. در واقع در دوره های خصوصی، یک استاد و یک مشاور به طور اختصاصی شما را در مسیر یادگیری همراهی می‌کنند.

از طرف دیگر، استاد به طور منظم از شما می‌خواهد تا با مطالب آموزش داده شده به طور کاربردی جمله سازی و تمرین کرده و ارسال کنید.

همچنین تمامی تکالیف زبان آموز، خارج از بازه‌ی زمانی کلاس بررسی و رفع اشکال می‌شود. این عامل نیز موجب عدم اتلاف زمان کلاس به بررسی تمرینات شده و موجب افزایش راندمان دوره می‌گردد.

یعنی با ثبت نام در یک کلاس، پشتیبانی دائمی و کلاس‌‌های آفلاین تمام مدت را به طور کاملا رایگان دریافت می‌کنید.

 

آموزش خصوصی زبان با ضمانت کیفیت

در اینجا میخواهیم به شما توضیح بدهیم که منظور از ضمانت کیفیت چیست؟! ‌جواب آن ساده است؛ انگلیشدان، دوره‌های تدریس خصوصی زبان خود را، از هر جهت تضمین می‌کند.‌

ما به علت به کارگیری متد‌های به روز و استاندارد تدریس زبان، با اطمینان می‌گوییم که اگر شما، تکالیف خود را به موقع و مطابق توضیحات استاد انجام دهید، در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح پیشرفت در زبان انگلیسی می‌رسید. این را به شما قول می‌دهیم! چون به کیفیت کار خودمان ایمان داریم.

همچنین انگلیشدان، برای ایجاد اطمینان خاطر در زبان‌آموزان گرامی از کیفیت کلاس زبان انگلیسی خصوصی، شهریه‌ی کلاس‌ها را فقط در صورت رضایت شما از بازدهی آن دریافت می‌کند.

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در انگلیشدان

همانطور که گفته شد شهریه کلاس‌ها در انگلیشدان، فقط در صورت رضایت دانش‌پذیر از بازدهی و کیفیت کلاس دریافت می‌شود.

هر زبان‌آموزی می‌خواهد تا علاوه بر اینکه در یک کلاس زبان با کیفیت بالا شرکت می‌کند، شهریه‌ی هنگفتی هم پرداخت نکند تا تحت فشار مالی قرار نگیرد. از نظر ما هم این درخواست، کاملا منطقی و درست است.

‌هزینه‌ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در انگلیشدان، با وجود به کارگیری اساتید مجرب و توانمند و نیز ارائه‌ی کیفیت بسیار بالای آموزشی که به جرات میگوییم مشابه آنرا جایی پیدا نمی‌کنید، بسیار مناسب است. و موجب صرفه جویی در هزینه و زمانی است که یک فرد باید جهت آموزش خصوصی زبان انگلیسی اختصاص دهد.‌

 

شرایط کلی مربوط به کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان

– امکان تدریس خصوصی زبان در تهران و سایر شهرهای کشور در قالب کلاس های تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

– ‌امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری و غیرحضوری، آموزش در خانه و یا هر جای دیگر که مد نظر شماست. (باتوجه به شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا، اولویت با برگزاری کلاس زبان غیرحضوری بوده و البته در صورت تمایل شما به حضور فیزیکی معلم خصوصی زبان انگلیسی در کلاس، استاد مربوطه به محل مورد نظر، اعزام می‌گردد.)

– امکان انتخاب استاد (خانم یا آقا) توسط شما

– امکان حضور بیش از یک نفر در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی تضمینی انگلیشدان که توسط خود شما تعیین می‌شود؛ این امر مجددا موجب کاهش هزینه‌ی دوره‌ی شما خواهد شد.‌

 


برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در کلاس‌های خصوصی زبان انگلیشدان، با ما تماس بگیرید. (تمام ایام هفته پاسخگو هستیم)

تماس بگیرید

سمت چپ بیشترین امتیاز 😉
[کل: 28 میانگین: 4.5]

‫74 دیدگاه ها

 1. میشه در رابطه با تدریس برای کودکان هم توضیح بدین که شرایطتون چیه؟،،،،،،،،،، من چیزی پیدا نکردم در این صفحه!!!!
  با سپاس فهیمه خاکباز مدرس ریاضیات

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله ما برای تدریس به قرزندان 3 تا 12 ساله شما صفحه ای رو در سایت به صورت مجزا قرار دادیم و میتونید اطلاعات مربوط به تدریس زبان برای بچه ها که با نهایت کیفیت در انگلیشدان انجام میشه رو اونجا مطالعه کنید🙏

 2. سلام خوبین؟؟ کلاس گروهیم دارین و فرقش با خصوصی چیه از لحاظ کیفیت و معلم؟مرسیییی

  1. سلام ممنونم
   کلاس های انگلیشدان فقط به صورت تدریس خصوصی زبان انگلیسی و با بازدهی بسیار بالا هست و بعضا کلاس ها به صورت نیمه خصوصی و تا 3 نفر هم زبان اموز خواهند داشت. قاعدتا کلاس خصوصی از لحاظ کیفیت با کلاس عمومی قابل مقایسه نیست.

 3. با سلام خداقوت
  بنده برای همسرم از شما تقاضای کلاس داشتم و واقعا راضی هستن ایشون. وظیفه خودم دونستم تشکر از انگلیشدان و مدیریت محترمش

  1. سلام عرض میکنم اقای حسینی
   باعث افتخار بنده و مجموعه انگلیشدان هست که زبان آموزانمون از ما راضی هستن و اینچنین قدرشناسی میکنن. بسیار لطف دارید… انشالله همیشه سربلند باشیم در مقابل شما🙏

 4. سلام استاد من درخواست معلم خصوصی زبان دارم هرچه سریع تر لطفا. چطور باید اقدام کنم؟؟ به علت مهاجرت و قبلش یک سفر کاری بسیار مهم

  1. درود و احترام
   در صورتی که درخواست معلم خصوصی زبان انگلیسی دارین کافیه تا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید و هر چه زودتر با یک استاد زبان انگلیسی عالی استارت کار خودتون رو بزنید
   مطمئن باشید خیلی سریع پیشرفت میکنید 🙏

 5. بابت زحمتی که میکشید و دقتی که توی کیفیت کارتون دارید واقعا سپاس گزارم

  1. سلام وقتتون بخیر
   خیلی لطف دارید و خیلی هم خوشحالمون کردین با نظر گرمتون
   انجام وظیفه میکنیم🙏

 6. شما کلاس حضوری هم دارین یا فقط تدریس خصوصی آنلاین هست؟ تشکر

  1. سلام وقتتون بخیر
   کلاس های انگلیشدان فقط در قالب تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی و با پشتیبانی 24 ساعته برگزار میشه و بهتون قول میدیم انقدر از کیفیت کار مار راضی باشید که خودتون مارو به دوستان و اشنایانتون معرفی کنید🙏

 7. چرا من نمیتونم تماس بگیرم باهاتون؟؟؟ هرچی زنگ زدم به شماره ثابت انگلیشدان اشغال بود خطتون😭

  1. سلام به شما
   اول از همه پوزش میخوام بابت این مورد گاهی ممکنه تماس ها زیاد باشن و خط ها اشغال بشن.
   همچنین میتونید از طریق ارتباط با پشتیبان در واتس اپ یا تلگرام هم اقدام کنید و سریعا روند دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت نام خودتون رو انجام بدین🙏

 8. از اینکه اینطور با عشق و حوصله و صبوری برای کارتون زحمت میکشید و تلاش میکنید کیفیت عالی در آموزش ارائه کنید بی نهایت سپاس گزارم. خدا قوت میگم بهتون

  1. با سلام و عرض ادب
   بی نهایت خوشحالم که راضی هستین و نظر اینچنین مثبتی در مورد ما دارید. ممنونیم🌷🙏

 9. ممنونم از کلاس های فوق العاده با کیفیتتون و مدیریت حرفه ای آقای کشاورزی

  1. سلام وقتتون بخیر
   نظر لطف شماست خیلی خیلی متشکریم 🙏🙏🙏

  1. سلام وقتتون بخیر
   از هرجای ایران که باشید حتی از خارج از ایران میتونید در کلاس تدریس خصوصی زبان آنلاین انگلیشدان با نهایت کیفیت شرکت کنید و طعم یادگیری سریع انگلیسی کاربردی رو بچشید.🙏

  1. سلام وقتتون بخیر🌷
   ما مجری کلاس خصوصی زبان هستیم و کلاس هامون اغلب یکنفره هستن که یک کیفیت بسیار عالی رو خدمتتون ارائه کنیم. کلاس گروهی برگزار نمی‌کنیم چون بازدهی نداره و وقتتون تلف میشه با شرکت در یک کلاس گروهی. ولی اگر سطح افراد یکی باشه میتونید تا سه نفر هم سر یک کلاس حضور داشته باشید که موجب کاهش هزینه های شما هم هست.🙏

 10. بنده با مطالعه سایتتون و با مشاوره ای که با کادرتون داشتم متوجه شدم خیلی متفاوت تر و کاربردی تر از جاهای دیگه زبان رو تدریس میکنید و خیلی خوشحالم که با انگلیشدان آشنا شدم

  1. سلام🙏
   خیلی خوشحالم که راضی هستین از ما و امیدوارم تا اخر مراحل یادگیریتون از ما راضی باشید و هرچه سریع تر به هر هدفی که از یادگیری زبان انگلیسی دارید برسید🌷

 11. استاد مخصوص کودکان هم دارید که تخصصی روی کار با بچه ها تدریس کنند؟

  1. سلام روز خوش
   بله اساتید ما توان تدریس خصوصی برای فرزند 3 تا 12 سال شما رو با قدرت هرچه تمام تر دارا هستن🌷🙏

 12. سلام من میخوام سریع جواب بگیرم تا حداکثر 3 ماه میتونم مسلط و روون صحبت کنم

  1. سلام وقت بخیر
   بله در مدت سه ماه به میزان بسیار زیاد و چشمگیری می‌تونید پیشرفت داشته باشید البته به شرط انجام چیز هایی که دبیر زبان انگلیسی از شما میخوان.🌷🙏

 13. درود استاد گرامی
  بنده از امریکا پیام میگذارم. به تازگی مهاجرت کردم و متاسفانه تسلط مناسبی به مکالمات زبان انگلیسی ندارم. نیاز دارم به برگزاری کلاس به میزان دو سشن در هفته توسط یک استاد نیتیو و یا استاد بسیار مسلط با لهجه عالی که سریعا منو راه بندازه…. شما میتوانید به بنده کمک کنید

  1. سلام خدمت شما
   بله حتما. همچنین خیالتون رو به طور کامل از کیفیت شیوه تدریس خصوصی مکالمه در انگلیشدان و برازندگی اساتید زبان انگلیسی خودمون راحت می‌کنم.
   مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواهتون میرسید.🌷🙏

  1. سلام وقت بخیر
   بله تخصص و تمرکز ما روی کلاس های تدریس خصوصی زبان آنلاین هست و کیفیت کار و خدماتمون رو هم ضمانت میکنیم.
   البته در شرایط خاص و به خواست شما میتونیم کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و یا محل کار رو براتون داشته باشیم که خب هزینه بیشتری داره براتون و به نظر ما اصلا نیازی به این کار نیست.

  1. سلام خدمت شما

   تعداد جلسات برگزاری کلاس ها در هفته و همچنین ساعت برگزاری اونها به انتخاب خود شماست و البته در انتخاب تعداد روز ها هم توسط مشاور و هم توسط استادتون مشاوره های دقیق دریافت میکنید تا بهترین انتخاب رو با در نظر گرفتن شرایطتون داشته باشید🙏🌹

 14. امروز بنده بالغ بر 6 یا 7 بار با بخش پشتیبانی انگلیشدان تماس گرفتم جهت ثبت نام که هربار اشغال بود. لطفا راهنمای بفرماید برای ثبت نام چگونه باید اقدام کنم

  1. با عرض سلام خدمت شما
   عذر می‌خوام امروز بله قسمت پشتیبانی انگلیشدان خط ها خیلی مشغول بودن و متاسفانه نتونستیم در خدمتتون باشیم. هر زمان تماس بگیرید در خدمتیم. همچنین می‌تونید از طریق راه های ارتباطی در پیام رسان های واتس‌اپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید
   ممنون از توجه شما 🙏🌹

 15. من چیزی که خوندم اینطور برداشت کردم که فقط روی مکالمه و لیسنینگ کار میشه. درسته؟ روی بقیه مهارت ها کار نمی‌کنید؟!

  1. سلام و عرض ادب

   خیر به هیچ وجه! ما روی همه مهارت های زبانی شما کار می‌کنیم و البته به طور پیش فرض تمرکزمون روی مهارت های مهم تر ینی مکالمه و شنیدار هست. باز هم تا حدود زیادی بستگی به شرایط
   و اهداف و توانایی های زبان آموز هم داره. ولی در کل خیالتون راحت باشه که کلاس با نهایت قدرت و کیفیت روی همه مهارت های شما کار خواهد کرد.🙏🌹

 16. سلام وقتتون بخیر
  واقعا مشخصه که حرفه ای هستین توی کارتون و بهتون تبریک میگم. منم یک سوال دارم از خدمتتون. به نظرتون کلاس بریم بهتره یا به صورت دقیق و اصولی خودمون مطالعه شخصی یا همون سلف استادی بکنیم؟ منم سطحمم intermediate هست… سپاس

  1. سلام وقت شما بخیر
   ببینید سلف استادی کردن هم میتونه گزینه خوبی باشه اگر یکسری نکات داخلش رعایت بشه و درنتیجه به شیوه اصولی انجام بشه. ولی اگر بتونید یک کلاس زبان خوب برید حتما میتونه تاثیر بیشتری داشته باشه. ولی در کل با توجه به اینکه سطحتون بالا هست نسبتا، میتونید مطالعه شخصی بکنید و تا حد زیادی نتایج خوب هم بگیرید. موق باشید 🙏🌹

 17. خسته نباشید وقت بخیر من برای خواهرم از قسمت پشتیبانی در واتساپ تقاضای استاد خصوصی زبان دادم که گفتن پر هست کلاس ها. من زودتر کلاس میخوام چه کار کنم؟ مرسیی

  1. سلام وقتتون بخیر

   بله این مسئله به طور کامل حل شده و به راحتی میتونید از انگلیشدان تقاضای بهترین معلم خصوصی زبان تهران رو داشته باشید و سریعا به درخواستتون رسیدگی میشه. فقط کافیه تا با ما تماس بگیرید یا از طریق واتس‌اپ با ما در ارتباط باشید🙏🌹

 18. سلام,,,,,,,,,,,,, من تدریس خصوصی زبان تضمینی رو سرچ کردم به پینهاد یکی از بستگانم و سایت شما رو دیدم. سوالم این هست که ایا واقعا تضمینی هست یا بحث تبلیغاته؟؟؟,,,,,,
  پیشاپیش از زحمات شما قدردانی میکنم

  1. سلام دوست عزیز
   بله ما با قدرت مجری کلاس آموزش زبان انگلیسی تضمینی خصوصی در انگلیشدان هستیم و این رو در عمل و در اصل، در همون جلسه اول اثبات میکنیم. بهتون قول میدیم که به هیچ وجه تبلیغاتی نیست. شما کیفیت مارو تست میکنید و در صورت رضایت ثبت نام میکنید🌹

  1. سلام وقت شما بخیر
   خیلی خوشحالم که راضی هستین
   خواهش میکنم🙏

 19. من برای پسرم معلم زبان خصوصی میخوام راهنمای کنید لطفا

  1. سلام وقتتون بخیر🙏
   در صورتی که درخواست معلم خصوصی زبان دارید، فقط کافیه تا با ما تماس بگیرید. انشالله در همون روز، جلسه اول کلاستون رو به صورت رایگان برگزار می‌کنیم و در صورت رضایت شما از کلاس، کلاس رو ادامه می‌دهیم.

 20. سلام برادر اگه کلاس خصوصی در منزل خودمون بخوایم شرایط و هزینش به چه صورت هست؟

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی🌹

   ابتدا خدمتتون عرض کنم که تمرکز کار ما روی کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین هست و یک رویکرد و برنامه‌ریزی بسیار مدون و موثر رو هم براش ایجاد کردیم و بهتون ضمانت میدیم هیچ کلاسی چه حضوری و چه آنلاین، با کیفیتی که ما ارائه می‌کنیم پیدا نکنید. دوما بله اگر اصراری باشه از سوی هنرجو به برگزاری کلاس حضوری، کلاس حضوری تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران رو براتون تشکیل میدیم که خب البته هزینش به نسبت کلاس‌های آنلاین بیشتر هست. در پایان بهتون حتما پیشنهاد می‌کنم که کلاس غیرحضوری ما رو امتحان کنید و مطمئن باشید کیفیتی بیشتر از انچه فکرش رو میکردین دریافت می‌کنید.

   با آرزوی موفقیت برای شما🌹

 21. سلام حالتون خوبه؟😊
  خیلی عالیه و پشتیبانیتون هم اگه واقعا تا اخر دوره ادامه داشته باشه واااقعا خیلی خوب میشه

  1. سلام عرض می‌کنم خدمت شما وقتتون بخیر🙏
   شاید در قالب یک کامنت این موضوع قابل اثبات نباشه فقط خدمتتون این رو عرض می‌کنم که اگر در کلاس ما شرکت کنید، انقدر از پشتیبانی ما رضایت خواهید داشت که خودتون، مارو به دوستان و نزدیکانتون معرفی می‌کنید و بهشون پیشنهاد می‌کنید که در کلاس ما ثبت‌نام کنن. بهتون قول میدم که پشتیبانی تا اخر دوره حتی بهتر هم بشه؛ چون سرمایه ما، رضایت زبان‌آموزامون هست.🙏🌹

 22. سلام آقای کشاورزی
  ما بیشتر از 7 ماهی هست که با انگلیشدان داریم کلاس می‌گیریم و اتفاقا این صفحه رو من تاحالا نخونده بودم و چقد خوب شد که الان خوندمش چون دیدم واقعا به تمام چیزایی که اینجا گفتین عمل کردین و واقعا ممنونم از شما بابت استاد بسیار خوبی که به ما دادین. من اول خودم و بعدم همسرم باهاتون کلاس گرفتیم و انشالله پسرم رو هم تا دو ماه اینده ثبت نام میکنم.😊😊😍

  1. سلام به شما🙏🌹
   خیلی خیلی ممنونم. هیچ چیز برای ما لذت بخش تر از پیام رضایت دانش‌پذیرامون نیست… واقعا خوشحالم کردین و مطمئن هستم که هرچه سریع تر به اون سطحی که در زبان انگلیسی مد نظرتون هست میرسید انشالله. در خدمتتون هستیم. موفق باشید🙏

 23. سلام عالی
  من هدفم فقط و فقط تقویت مکالمه هست و میخوام که خیلی هم زود نتیجه بگیرم واقعا و راحت بتونم صحبت کنم. ایا کلاس شما برای من مناسبه؟ ممنون

  1. سلام دوست عزیز ممنونیم از شما🌹
   بله حتما مناسب هست و به این منظور میتونید در کلاس تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان شرکت کنید. در یک جمله بهتون میگم. بهتون قول میدیم بعد از شرکت در کلاس و گذشتن چند جلسه، خیلی حیلی بیشتر از اون چیزی که انتظارشو داشتید احساس رضایت می‌کنید و پیشرفت رو در خودتون می‌بینید. 🙏

 24. سلام دوست عزیز من نمیدونم مسئول این سایت کی هست فقط میخوام بگم که مشکل خیلی از افراد مثل بنده که به جای کلاسای خصوصی با کیفیت مثل چیزی که شما میگین میریم کلاس عمومی ثبت نام می‌کنیم و یاد نمیگیریم زبان رو اینه که گرون هستن واقعا کلاسای خصوصی….. واقعا در توان هرکسی نیست

  1. سلام روزتون خوش 🌹
   خدمتتون عرض می‌کنم که مطمئن باشید شهریه کلاس های ما مناسب هست به خصوص در مقایسه با کیفیت و خدماتی که ارائه میکنیم در کلاس های خصوصی زبان خودمون که به جرات میگیم مشابهش رو جایی نمی‌بینید.
   حتما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید تا توضیحات کامل خدمتتون ارائه داده بشه.

   این رو هم در نظر داشته باشید که ممکنه یک کلاس گروهی با کیفیت پایین هزینه کمتری هم داشته باشه، ولی واقعا در نهایت نمیتونید به هدفتون برسید و همون هزینه کمتری هم که دادین هدر می‌شه.
   بازهم هر سوالی بود ما در خدمتتون هستیم و امیدوارم هر کلاسی رو که انتخاب میکنید موفق باشید🙏

  1. سلام خدمت شما 🌹
   هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در انگلیشدان بسیار مناسب هست. شما میتونید با شهریه بسیار مناسبی بهترین معلم خصوصی زبان رو کنار خودتون داشته باشید و سریعا پیشرفت کنید.
   لطفا از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید؛ مشاورین انگلیشدان به طور کامل راهنماییتون می‌کنند. 🙏🌹

 25. سلام واقعن من ممنونم من نتیجه خیلی خوبی گرفتم اولش واقعن هیچی بلد نبودم

  1. سلام خدمت شما 🌹
   خیلی خوشحالیم که راضی بودین و نتیجه خوبی گرفتین.
   موفق باشید 🙏🌹

  1. سلام دوست عزیز 🌹
   شک نکنید که همینطور هست و ما همه تلاشمون رو برای رضایت شما می‌کنیم 🙏🌹

 26. سلام یک سوال دارم
  چجوری میتونیم مطمئن بشم که اساتید شما مجرب و حرفه ای هستن واقعا؟ اگر پاسخ بدین عالیه

  1. سلام عرض می‌کنم خدمتتون وقتتون بخیر باشه🌹

   اساتید انگلیشدان با حساسیت بسیار بالایی انتخاب و گزینش میشن و از فیلتر های متعددی عبور می‌کن که اکثرشون هم خاص مجموعه انگلیشدان هست که توان استاد رو از هر جهت مثل نحوه برخورد و توان اداره کلاس و توان در تدریس با کیفیت و همچنین پشتیبانی های حرفه ای و تمام مدت سنجش می‌کنن.

   برای همین هست که در انگلیشدان جلسه اول آموزش خصوصی زبان ما به صورت کاملا رایگان برگزار میشه و زبان‌آموزان با دیدن یک کلاس بسیار متفاوت و با کیفیت در کنار یک استاد عالی، به میل خودشون و با رضایت کامل ثبت نام می‌کنن در کلاس های زبان انگلیشدان.

   در پایان خدمتتون عارضم که خیالتون به طور کامل از برازندگی اساتید زبان انگلیسی انگلیشدان راحت باشه🙏🌹

 27. دو مسئله در توضیحات شما در این نوشته نظر بنده رو جلب کرد.اول آموزش مکالمه محور و دوم حذف گرامر. این واقعا عالیه البته اگر در واقعیت هم در کلاس های خصوصی شما محقق بشه. این مشکل من یا خیلی از زبان اموزاس که با مکالمه داریم. لطفا بفرمایید آموزشتون چطور هست که اون رو مکالمه محور نامگذاری کردین؟؟

  1. سلام وقت شما بخیر 🌹
   ما اول از همه، تدرس گرامر رو به طور مستقیم از سیستم تدریس خصوصی زبان خودمون حذف کردیم که موجب میشه شما به طور طبیعی و ناخوداگاه گرامر رو یاد بگیرین و در نتیجه بتونید در واقعیت ازش استفاده کنید.

   در رابطه با مکالمه محور بودن هم، ما منابع اکادمیک رو به طور کامل از کلاس های زبان عمومی خودمون که تمرکزشون بیشتر روی آموزش گرامر و آموزش لغات به صورت مجزا هست، حذف میکنیم و به جاش از بهترین منابع صوتی، تصویری و تمرینات گفتاری و شنیداری استفاده می‌کنیم که به مرور با قرار دادن شما در موقعیت‌های مختلف و کاملا واقعی، مکالمه انگلیسی کاربردی رو به شما یاد میده و به ناخودآگاه شما میفرسته که بتونید انگلیسی رو هم مثل فارسی، و بدون نیاز به فکر کردن صحبت کنید و لذت ببرید. 🙏🌹

 28. سلام خوبین من در جلسه اول شما شرکت کرده ام و واقعا راضی بودم بخدا استاد عالی خوش اخلاق و بی نظیر بودن ولی باور بفرمایید برایم مشکلی ایجاد شد و نتوانستم کلاس را ادامه بدهم واعا شرمنده هستم ببخشید جسارت بنده رو. من شمارو به دوستانم معرفی کردم و خودم هم به زودی در کلاس ثبتنام میکنمم

  1. سلام خدمت شما و وقتتون بخیر باشه🌹

   نفرمائید لطفا. هیچ مشکلی نیست؛ همین که به ما اعتماد کردین و جلسه اول رایگان ما رو شرکت کردین، بسیار از شما سپاس‌گزاریم.
   هر زمان که دوست داشتین ادامه بدین کلاس‌هارو.

   از اینکه راضی بودین بسیار خوشحالیم و ما هم همیشه تمام سعیمون رو برای رضایت زبان‌آموزان عزیزمون داریم.
   از اینکه ما رو به دوستانتون هم معرفی کردین، نهایت تشکر و قدردانی رو از شما عزیز داریم. انشالله همشه موفق باشید 🙏🌹

 29. سلام وقت بخیر
  توضیحات عالی بود و این کلاس به نظر ایده الع و همون چیزیه که من میخوام. امیدوارم اینطور باشه چون تاحالا هرجا رفتم اذیت شدم واقعا 🙂
  من متوجه دو چیز نشدم یکی تدریس بدون اتکا کتاب و مکالمه محور بودن. دقیق تر لطفا توضیح بدین مرسی

  1. سلام وقت شما هم بخیر🌹
   خیلی خوشحالیم که از نظرتون خوب بود و ماهم واقعا امیدواریم که بتونیم در عمل هم اینو ثابت کنیم🙏
   در رابطه با تدریس خصوصی زبان بدون اتکا به کتاب، یعنی ما از حداقل منابع اکادمیک استفاده میکنیم و تا حد امکان حذفشون میکنیم چون ما به دنبال اموزش سریع انگلیسی “واقعی و کاربردی” هستیم و انگلیسی کتابی، دردی از زبان آموز دوا نمی‌کنه! در عوض از گلچینی از بهترین منابع برای اموزش انگلیسی واقعی شامل منابع شنیداری و تمرینات اسپیکینگ موثر و… استفاده میکنیم.
   منظور از مکالمه محور بودن آموزش یعنی در کلاس های زبان انگلیسی ما هر چهار مهارت رو با شما کار میکنیم ولی تمرکز میکنیم روی مهارت های گفتار و شنیدار یا همان اسپیکینگ و لیسنینگ که معمولا بیشترین ضعف زبان آموزا همین جا هست و در دنیای واقعی هم بیشتر از همه به این دو مهارت نیاز دارید. 🙏🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا