کلاس مکالمه زبان انگلیسی با پشتیبانی تمام‌وقت | تسلط سریع با متد ویژه

کلاس مکالمه زبان انگلیسی با پشتیبانی تمام‌وقت | تسلط سریع با متد ویژه

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به جرات مهم‌ترین هدف ما از یادگیری زبان است.

در واقع با هر هدفی که می‌خواهیم زبان انگلیسی را یاد بگیریم، باید بدانیم که رکن اصلی در یادگیری زبان، برقراری ارتباط کلامی است؛ این خود به تنهایی می‌تواند اهمیت شرکت در یک کلاس مکالمه زبان انگلیسی با کیفیت را نشان دهد!

به همین جهت ما در انگلیشدان معتقدیم که آموزش مکالمه انگلیسی، باید مرکز توجه یک کلاس زبان باشد.

با وجود اهمیت بالای این موضوع، متاسفانه می‌بینیم که توجه کافی به آن نشده و هنوز از شیوه‌های نا کارآمد استفاده می‌شود؛ نتیجه آن هم می‌شود زبان‌آموزانی که بعد از سال‌ها شرکت در کلاس‌های به اصطلاح آموزش حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی، هنوز برای رسیدن به یک مکالمه روان، در تکاپو هستند!

اما نگران نباشید! اینجا هستیم تا به شما قول بدهیم با ثبت نام کلاس مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان، این مشکل را در کمترین زمان برایتان حل خواهیم کرد. اما چطور؟!

کافیست در ادامه چند دقیقه با ما همراه باشید تا ببینید یادگیری مکالمه انگلیسی در انگلیشدان چگونه انجام می‌شود.

ویژگی‌های کلاس مکالمه انگلیشدان (با کلیک روی هر شماره، به همان قسمت منتقل می‌شوید)

آموزش زبان انگلیسی مکالمه روزمره با قرار گرفتن در محیط

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کوتاه مدت زمانی ممکن است که شما در یک محیط انگلیسی ‌زبان قرار بگیرید.

 

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران را با انگلیشدان تجربه کنید

اما یعنی چه؟! یعنی شما به طور مداوم با این زبان در ارتباط باشید و به آن گوش دهید. در برخی از کشورها علاوه‌ بر زبان مادریشان، زبان دوم هم وجود دارد؛ به‌ طور مثال در کشورهای سوئد، پرتغال، آلمان، استرالیا و … در سطح شهر شما به راحتی زبان انگلیسی را می‌شنوید.

اما آیا تا به‌ حال در کشور خودمان، البته خارج از محیط یک کلاس مکالمه انگلیسی، فردی را دیده‌اید که مشغول صحبت کردن به انگلیسی باشد؟

البته ایجاد همچین محیطی، نشدنی نیست! مثلا می‌توانید در طی روز با خودتان یا دوستانتان به زبان انگلیسی صحبت کنید. ما این کار را در انگلیشدان به عنوان بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی معرفی می‌کنیم که در مقاله ترفند های تقویت اسپیکینگ ، مفصلا توضیح دادیم.

اما منظور ما این است که هیچ ‌وقت شما در کشوری مثل ایران، وقتی مثلا به خرید می‌روید، به زبان انگلیسی صحبت نمی‌کنید و این یعنی در محیط انگلیسی زبان واقعی قرار نمی‌گیرید.

در نتیجه آموزش مکالمه انگلیسی باید به گونه‌ای باشد که این مشکل را برطرف کند؛ یعنی شما را در موقعیت‌های فرضی مختلف قرار دهد و ذهنتان را برای صحبت کردن در این‌جور موقعیت ها آماده کند.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی انگلیشدان

یکی از ویژگی‌های بارز کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی انگلیشدان، عدم اتکا به کتاب است. حقیقتا مکالمه روان زمانی اتفاق می افتد که زبان آموز بتواند بدون وابستگی به کتاب و منابع آکادمیک صحبت کند. چون هر کسی قالب و نحوه حرف زدن منحر به فرد خود را دارد.

همین موضوع به شدت اعتماد به نفس شما را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود بتوانید در موقعیت‌های مختلف، به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنید.

این همان چیزیست که در انگلیشدان، به عنوان یک سیستم آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع ارائه می‌شود؛ چرا که مکالمات روزمره و واقعی را در کمترین زمان به شما می‌آموزد.

در بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران، گوینده شمائید!

همیشه شنیده‌ایم که می‌گویند بهتر است بیشتر از سخن گفتن، شنونده خوبی باشیم! اما برای یادگیری مکالمه انگلیسی این موضوع کاملا برعکس می‌شود!

 

در اصل مهم‌ترین چیزی که در مبحث آموزش زبان انگلیسی مکالمه مطرح می‌شود این است که ترس و استرس خود را کنار بگذاریم و شروع به صحبت کردن کنیم؛ حتی اگر پر از غلط باشد!

شما اگر سطح زبانی بالایی هم داشته باشید، شاید هنوز هم موقع صحبت کردن دچار مشکل شوید و نتوانید مفهوم خود را به‌خوبی انتقال دهید؛ چون بیشتر شنونده خوبی بوده‌اید.

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را با ما تجربه کنید

البته که تقویت مهارت شنیداری تاثیر مستقیمی بر روی مهارت گفتاری یا اسپیکینگ شما خواهد داشت، اما همان‌طور که گفتیم، سریع ‌ترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، صحبت کردن است! البته بسیار بهتر است اگر در کنار فردی باشد که بتواند ایراد های شما را تشخیص دهد و شما را به خوبی راهنمایی کند.

مرتبط بخوانید: تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان شما با نهایت کیفیت با انگلیشدان!

به همین دلیل ما در انگلیشدان، مجری بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران، برای شما تمرینات متفاوتی برای آموزش مکالمه انگلیسی در نظر گرفته ایم.

در بخشی از این تمرینات و البته به طور مستمر، شما در مورد زندگی خود و وقایع روزانه صحبت می‌کنید.

و اما بخش دوم آن، مربوط به تمرینات طبقه‌بندی شده و هدفمندی است که با توجه به سطح و هدف شما تعیین می‌شود و شما رو به مرور و به طور منسجم در موقعیت‌های مختلف قرار می‌دهد.

ترکیب دو روش بالا در کلاس های مکالمه انگلیشدان، تا به امروز معجزه کرده است! به شما اطمینان می‌دهیم با شرکت در کلاس‌های ما، طعم یادگیری واقعی مکالمه را بچشید!

آموزش حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی با اساتید خبره

زبان انگلیسی دانشی بی حد و مرز است؛ یعنی هر شخصی هر چقدر هم در این زبان مهارت داشته باشد، نمی‌تواند ادعا کند که دیگر چیزی برای یاد گرفتن وجود ندارد. از این رو اساتید زبان انگلیشدان همواره در حال یادگیری و به روز رسانی دانش خود هستند.

آموزش زبان انگلیسی مکالمه روزمره انگلیشدان با نهایت کیفیت برگزار می‌شود

البته آموزش مکالمه زبان انگلیسی نیازمند مهارت‌های خاص و تجربه کافی در این زمینه می‌باشد. احتمالا اگر شما هم در یک کلاس مکالمه انگلیسی شرکت کرده باشید، دیده‌اید که بعضا خود استاد هم به این موضوع تسلط کافی را ندارد!

به‌همین دلیل انتخاب اساتید در انگلیشدان، با حساسیت بسیار بالایی انجام می‌شود. فقط اساتیدی که صلاحیت لازم را داشته باشند و توسط مدیریت مجموعه تأیید شوند، شروع به همکاری می‌کنند.

در انگلیشدان، بهترین و پیشرفته‌ترین منابع به طور مستمر در اختیار اساتید قرار داده شده و از آنها خواسته می شود که هر روز دانش خود را گسترش داده و به روز نمایند.

از طرف دیگر، وبینار های متعدد و مستمری در خصوص بهترین روش‌های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدیان و زبان‌آموزان پیشرفته، برای اساتید برگزار می شود. همه این عوامل در کنار هم باعث می‌شوند تا با قدرت بتوانیم بهترین کلاس مکالمه انگلیسی در تهران را برگزار نمائیم.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در انگلیشدان با انعطاف‌ پذیری بالا

ادعا داریم که آموزش مکالمه انگلیسی در انگلیشدان، بیشترین انعطاف‌‌پذیری را با توجه به خواسته‌ها و شرایط شما دارد.

قطعا هدف همه از شرکت در یک کلاس مکالمه انگلیسی یکسان نیست؛ به همین علت، برنامه کلاسی شما با تمرکز بر یادگیری مکالمه انگلیسی، اما در زمینه دلخواه و مورد نظر شما چیده خواهد شد؛ مانند مکالمه انگلیسی در سفر، مکالمه انگلیسی تجاری، مکالمه انگلیسی برای مهاجرت و …

هم چنین اگر مبتدی نیستید و قبلاً در یک کلاس زبان شرکت کرده و یا به ‌صورت خود خوان مطالعه داشته‌اید، احتمالاً تسلط شما روی برخی از موضوعات بیشتر از موضوعات دیگر است. در نتیجه ممکن است بخواهید بعضی موارد بیشتر برای شما توضیح داده شود تا ابهامات خود را رفع کنید.

این دقیقا همان انعطاف‌پذیری بالای آموزش مکالمه زبان انگلیسی خصوصی ماست که با توجه به نیازتان می‌توانید به خوبی از کلاس استفاده کنید.

از طرف دیگر روز و ساعت کلاس مکالمه زبان انگلیسی کاملاً از طرف خودتان تعیین می‌شود. همچنین تعداد جلسات را با توجه به زمانی‌ که می‌خواهید برای این کار اختصاص دهید و البته با راهنمایی پشتیبان و مشاورین انگلیشدان، مشخص می‌کنید.

در انگلیشدان با قدرت برای آموزش زبان انگلیسی مکالمه روزمره و مکالمات رسمی به شما عزیزان اعلام آمادگی می‌کنیم. تمام ایام هفته می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وبسایت، با ما در ارتباط باشید و مشاوره‌های تخصصی کاملا رایگان دریافت کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در کلاس‌های آموزش مکالمه انگلیسی انگلیشدان، با ما تماس بگیرید. (تمام ایام هفته پاسخگو هستیم)

تماس بگیرید

سمت چپ بیشترین امتیاز 😉
[کل: 2 میانگین: 4.5]

‫6 دیدگاه ها

  1. سلام بله حتما
   به این منظور میتونید در دوره مخصوص مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدیان ما شرکت کنید و شاهد پیشرفت چشمگیر خودتون در اسرع وقت باشید.

 1. سلام چطور میتونم در کلاس مکالمه انگلیسی انگلیشدان شرکت کنم؟

  1. سلام وقت شما بخیر
   خیلی راحت میتونید از طریق شماره های تماس موجود در سایت افدام کنید و تیم پشتیبانی انگلیشدان سریعا شما رو برای شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان و تسلط سریع به مکالمه راهنمایی میکنند.
   بخش پشتیبانی: ۰۲۱۲۸۴۲۶۰۶۴

 2. سلام خسته نباشید. تسلط به مکالمه انگلیسی در آموزشگاه شما چقدر طول میکشه به طور کامل؟ ممنونم

  1. سلام وقت بخیر. ممنونم
   دقت کنید که تسلط به مکالمه به عوامل زیادی مثل میزان تعهد و سخت کوشی ما و… بستگی داره ولی بهتون قول میدیم در انگلیشدان به علت به کارگیری بهترین شیوه های تدریس و حضور برترین اساتید زبان انگلیسی، بتونید آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع رو تجربه کنید و هرچه سریع تر به مکالمه انگلیسی مسلط بشید.

   همچنین برای یادگیری هرچه سریع تر میتونید در کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی انگلیشدان شرکت کنید🌷🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا