کلاس زبان ما

بهترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری

کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان، با ضمانت کیفیت آموزش، شما را در کمترین زمان ممکن به اهدافتان می‌رساند.

در کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، آموزش زبان بدون کتاب انجام شده که این خود باعث ایجاد یک آموزش بسیار آسان و سریع می‌گردد؛ چرا که کلاس کاملا مکالمه محور بوده و زبان آموز، به جای اتلاف وقت جهت مطالعه‌ی کتاب هایی که ممکن است هیچ گاه برایش موثر واقع نشوند، مداما در حال جمله سازی و مکالمه به زبان انگلیسی می‌باشد.

مهم ترین سوالی که احتمالا در هنگام خواندن چند سطر بالا در ذهن شما ایجاد می‌گردد، این است که چرا باید انگلیشدان را انتخاب کنم؟!

در زیر به مهم ترین مواردی اشاره میگردد که چرا مجموعه‌ی انگلیشدان، خود را مجری بهترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری می‌داند.‌

‌قبل از آن، ذکر این نکته خالی از لطف نیست که کلاس خصوصی زبان انگلیسی، در مقایسه با کلاس های عمومی تدریس زبان انگلیسی، از مزایای بسیار برخوردار می‌باشد؛ از جمله‌ی آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • کلاس به صورت کاملا فردی و با توجه به شرایط شما برنامه ریزی می‌گردد.
 • دیگر مجبور به اتلاف وقت و هزینه جهت رفت و آمد به یک موسسه آموزشی نخواهید بود؛ در واقع این امر، با شرکت در کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین محقق می‌گردد؛ هر چند که مجموعه انگلیشدان، با اعزام استاد به محل مورد نظر شما، کلاس خصوصی زبان انگلیسی حضوری را نیز، بدون نیاز به رفت و آمد زبان آموز ایجاد می‌نماید.
 • اهداف خاص شخص شما که می‌تواند آمادگی امتحان آیلتس، تقویت اسپیکینگ speaking، آموزش انگلیسی تجاری، آمادگی کنکور دانشگاه ها و… باشد، به طور ویژه مورد توجه قرار می‌گیرد. در واقع در یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین یا حضوری، تدریس دانشجو محور بوده و نیاز های فردی وی، به طور دقیق و منحصرا مورد هدف قرار می‌گیرد.
 • استاد زبان انگلیسی می‌تواند به طور کامل و حتی خارج از تایم کلاس نیز در اختیار شما بوده و سوالات شما را رفع اشکال نماید که البته این مورد، فقط از ویژگی های برجسته‌ی کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری در مجموعه انگلیشدان می‌باشد.
 • با توجه به تکنفره بودن کلاس خصوصی، بازدهی آن به طور چشمگیری نسبت به کلاس های عمومی که معمولا شامل افراد با سطوح نسبتا مختلف و اهداف متفاوتی می‌باشد، بیشتر است.

و بسیاری موارد دیگر که از توضیح آنها در این مقاله صرفنظر می‌گردد.‌

حال به سراغ موضوع اصلی این مقاله می‌رویم؛ یعنی گام به گام به شما توضیح می‌دهیم که چرا با قدرت، مدعی برگزاری بهترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری می‌باشیم.

چرا کلاس خصوصی زبان انگلیسی تضمینی انگلیشدان بهترین است؟

‌آموزش زبان انگلیسی کاربردی

این ادعایی است که مجموعه‌ی آموزش زبان انگلیسی انگلیشدان جهت تحقق آن، اقدامات بسیاری را مد نظر قرار داده است. رضایت دانشجویان زبان انگلیسی مجموعه‌ی انگلیشدان، افتخار ما و البته نشانه‌‌ایست بر صحت این ادعای بزرگ در مجموعه انگلیشدان.‌

‌و اما علت موفقیت ویژه‌ی این مجموعه در برگزاری بهترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و البته حضوری را، می‌توان در دو علت زیر خلاصه نمود :

 • تدریس زبان انگلیسی بدون کتاب

تدریس زبان بدون کتاب که یکی از شاخص ترین ویژگی های کلاس خصوصی زبان انگلیسی مجموعه‌ی انگلیشدان می‌باشد، شاید این سوال را به ذهن بیاورد که تدریس، بدون داشتن یک منبع مشخص چگونه ممکن است انجام پذیرد؟

اگر تابحال در کلاس های عمومی و یا حتی خصوصی سایر موسسات آموزش زبان انگلیسی شرکت کرده باشید، حتما دیده‌ اید که در هر ترم آن، بخشی از یک کتاب تدریس شده و سال ها طول خواهد کشید تا بتوانید چند منبع آموزش زبان انگلیسی را به اتمام برسانید. نکته‌ی تاسف برانگیز اینجاست که بعد از این همه اتلاف وقت و هزینه‌ی زبان آموزان از سوی موسسه آموزش زبان انگلیسی، باز هم فرد قادر به مکالمه روان انگلیسی نمی‌باشد.

مجموعه انگلیشدان، مبتکر برگزاری کلاس خصوصی زبان انگلیسی بدون کتاب بوده که این امر، فضای بسیار مناسبی را برای تدریس زبان انگلیسی واقعی و کاربردی ایجاد می‌کند. به کارگیری شیوه های نوین آموزش زبان انگلیسی مطابق با استاندارد های روز جهان که بازدهی چشمگیری را برای زبان آموزان گرامی ایجاد نموده و چکیده‌ای از تمامی منابع آموزشی که در موسسات آموزش زبان انگلیسی مختلف، مورد استفاده قرار میگیرد را در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهد.

بنابراین در انگلیشدان، آموزش کتاب محور نبوده و استاد مطابق تجربه‌ی خود، اهداف و شرایط زبان آموز و نیز علایق و استعداد های وی، از به روز ترین منابع آموزش زبان انگلیسی جهت تدریس استفاده می‌نماید؛ همچون آموزش انگلیسی با فیلم، فایل های صوتی، مجلات و روزنامه ها، موزیک ویدیو ها، ارزشمند ترین کتب آکادمیک آموزش زبان به طور غیر مستقیم و… که می‌توانند با قدرت موجب تقویت مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ شما شوند.

توجه به این نکته ضروری است که برگزاری کلاس خصوصی زبان انگلیسی بدون کتاب، نیازمند تخصص، مهارت، تجربه‌ و خلاقیت بالایی از سوی مدرس دوره می‌باشد. در نتیجه، امکان برگزاری کلاس خصوصی زبان انگلیسی مجموعه‌ی انگلیشدان، توسط اساتید بی تجربه و غیر حرفه‌ای به هیچ عنوان میسر نمی‌گردد.

 • به کارگیری اساتید برتر در کلاس زبان انگلیشدان

مجموعه‌ی انگلیشدان، با به کارگیری اساتید مجرب، خلاق و توانمند در کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری خود، که بتوانند کیفیتی بی مانند را در آموزش زبان انگلیسی ارائه دهند، مفتخر به ارائه‌ی کیفیتی غیر قابل مقایسه با سایر موسسات آموزش زبان انگلیسی می‌باشد.

علت این ادعای مجموعه‌ی انگلیشدان را می‌توانید در صفحه‌ی بهترین اساتید زبان انگلیسی بیابید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی با محوریت مکالمه

همانطور که احتمالا می‌دانید، توان مکالمه و توان شنیداری زبان انگلیسی، از مهم ترین نیاز های هر زبان آ‌موز با هر هدفی بوده که متاسفانه سال هاست شاهد آن بوده‌ایم که این مهم، در دوره های آموزشی موسسات مختلف، محقق نشده و بعضا موجب سرخوردگی زبان آموزان از شرکت در کلاس های زبان انگلیسی گردیده است.‌

‌این مجموعه، صراحتا اعلام می‌نماید که در کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان، شما شاهد یک معجزه در مکالمه‌ انگلیسی خود خواهید بود! علت آن، پیروی از سیستم صحیح و استاندارد آموزش زبان انگلیسی و نه تدریس کتاب محور بوده که باعث می‌شود زبان آموزان انگلیشدان، زبان انگلیسی را به طور واقعی و همچون افرادی که انگلیسی، زبان مادری آنهاست، صحبت کنند.

بنابراین توان مکالمه انگلیسی زبان‌آموزان چه برای محاوره عمومی و چه برای آزمون آیلتس به طور چشمگیری پیشرفت خواهد نمود.

از طرفی، با توجه به رابطه‌ی تنگاتنگ قدرت مکالمه انگلیسی و شنیدار انگلیسی، توان لیسنینگ یا شنیداری شما نیز به طرز چشمگیری پیشرفت خواهد نمود. این به معنی عدم توجه به سایر مهارت های زبانی، یعنی خواندن و نوشتن نیست؛ در کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، تمامی مهارت های زبان آموزان و البته با تاکید خاص بر مهارت های مکالمه و شنیدار، پیشرفت خواهد نمود.

توجه خاص به مبحث مکالمه انگلیسی در کلاس خصوصی زبان انگلیسی تضمینی انگلیشدان

‌تدریس زبان انگلیسی بدون گرامر!

برای توضیح این موضوع به زبان ساده، مثالی را خدمت شما عرض می‌نمایم. دوران کودکی خود را به یاد آورید. تا قبل از سن هفت سالگی، یعنی قبل از رفتن به مدرسه و بدون دیدن هیچ گونه آموزشی در رابطه با مباحث گرامری، همه ی ما زبان فارسی را کاملا روان و صحیح صحبت می‌کرده ایم. این مثال ساده، دلیل محکمی برای این ادعاست که جهت مکالمه به یک زبان جدید مثلا مکالمه زبان انگلیسی، به هیچ عنوان نباید مباحث گرامری به طور مستقیم آموزش داده شود. علاوه بر اینکه خسته کننده است، هیچ گونه بازدهی برای شما نخواهد داشت.

در کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان، تمامی مباحث گرامر انگلیسی، به طور کاملا غیر مستقیم و در حین مکالمه به زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود.

در واقع بر خلاف اکثر موسسات آموزش زبان که از روش مستقیم برای آموزش گرامر استفاده می‌کنند، در مجموعه انگلیشدان، آموزش گرامر انگلیسی به طور غیر مستقیم و با روش قیاسی یا همان inductive method انجام می‌شود.

به طوری که نه تنها یادگیری گرامر را برای زبان آموز لذت بخش می‌کند، بلکه باعث می‌گردد فرد دانش گرامری خود را فراموش نکرده و همچنین بتواند آنرا به طور غیر ارادی حین مکالمه انگلیسی به کار گیرد و هرچه بیشتر همانند افراد انگلیسی زبان، به زبان انگلیسی صحبت کند.

این مورد را به جرات می‌توان از ویژگی های بارز کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان، معرفی نمود.

همراهی دائمی شما در کلاس زبان انگلیشدان

یکی از ویژگی های کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان، که کمتر جایی می‌توان حتی مشابه آن را یافت، همراهی و پشتیبانی دائمی زبان آموز در طول دوره‌ی آموزش می‌باشد.‌

در این سیستم، زبان آموز حتی خارج از تایم کلاس، به حال خود رها نشده و پشتیبانی می‌گردد. تمامی سوالاتی که برای فرد حین تمرین زبان انگلیسی ایجاد میشود، بلافاصله توسط اساتید و مشاورین انگلیشدان پاسخ داده شده و موکول به زمان کلاس نخواهد شد.

از طرف دیگر، استاد به طور منظم از دانشجوی خود می‌خواهد تا با مطالب آموزش داده شده به طور کاملا عملی و کاربردی جمله سازی و تمرین نموده و به طور مستمر برای استاد خود ارسال نماید. این امر خود می‌تواند موجب یادگیری مستمر زبان انگلیسی و با کیفیت بسیار بالایی گردد.

همچنین تمامی تکالیف زبان آموز، در خارج از بازه‌ی زمانی کلاس بررسی و رفع اشکال می‌شود. این عامل نیز موجب عدم اتلاف زمان کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان به بررسی تمرینات شده و موجب افزایش راندمان دوره می‌گردد.

همراهی دائمی زبان آموز توسط استاد

تدریس خصوصی زبان انگلیسی با ضمانت کیفیت

در ابتدا باید بگوییم که ادعای برگزاری بهترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی، بدون ضمانت کیفیت آموزشی، ادعایی پوچ و بی معنی است!

و حالا میخواهیم به شما توضیح دهیم که منظور از ضمانت کیفیت آموزشی، در کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان چیست؟!

‌جواب آن ساده است؛ این مجموعه صراحتا دوره های آموزش زبان انگلیسی خود را، از هر جهت ضمانت می‌نماید.‌

مجموعه‌ی انگلیشدان، به علت به کارگیری متد های به روز و استاندارد تدریس زبان انگلیسی، با اطمینان اعلام می‌نماید که اگر زبان آموز، تکالیف خود را به موقع و مطابق توضیحات استاد انجام دهد، در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح پیشرفت در زبان انگلیسی دست پیدا می‌کند.

همچنین، مجموعه‌ی انگلیشدان، در راستای ایجاد اطمینان خاطر در زبان آموزان گرامی از باب کیفیت کلاس خصوصی زبان انگلیسی خود، شهریه ی کلاس ها را فقط در صورت رضایت زبان آموزان از راندمان و بازدهی کلاس دریافت می‌کند. در نتیجه، دانشجویان انگلیشدان، در صورت عدم رضایت از کیفیت کلاس به هر دلیل، از پرداخت شهریه کلاس خصوصی زبان انگلیسی، معاف می‌باشند.

 شهریه‌ کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان

همانطور که گفته شد پرداخت شهریه، چه در کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و چه در کلاس های حضوری انگلیشدان، فقط در صورت رضایت زبان آموز از بازدهی و کیفیت کلاس و تعهد و توانمندی استاد مربوطه، دریافت خواهد گردید.

هر زبان آموز انگلیسی، می‌خواهد تا علاوه بر اینکه در کلاسی با کیفیت بالای آموزشی شرکت می‌نماید، شهریه‌ی هنگفتی نیز پرداخت نکرده تا تحت فشار مالی قرار نگیرد. از نظر ما هم، این خواست وی کاملا منطقی و درست می‌باشد.

‌هزینه‌ی کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری مجموعه‌ی انگلیشدان، با وجود به کارگیری اساتید مجرب و توانمند در زمینه‌ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی و نیز ارائه‌ی کیفیت بسیار بالای آموزشی که به جرات میگویم بعد از سالها تدریس و زیر نظر داشتن موسسات مختلف، مشابه آنرا در جایی ندیده‌ام، مناسب بوده و موجب صرفه جویی در هزینه و زمانی است که یک فرد باید جهت تسلط به زبان انگلیسی اختصاص دهد.‌

اما متاسفانه امروز شاهد آن هستیم که بعضا، در یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی که سطح کیفی مناسبی را  نیز برخوردار نمی‌باشند، شهریه‌ های هنگفتی از دانشجویان دریافت می‌شود! علت آن نیز تبلیغات بسیار وسیع و گسترده به خصوص در زمینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی و دادن وعده های کاذب به زبان آموزانیست که مشتاقانه به دنبال یک کلاس زبان انگلیسی خوب و استاندارد می‌باشند.

این خود موجب بدبینی زبان آموزان به تمامی دوره های آموزش زبان انگلیسی می‌شود؛ چرا که از طرفی، شهریه‌ی بالایی پرداخت کرده‌اند و از طرف دیگر، مجری دوره آموزشی نیز به تعهدات خود پایبند نبوده است.

شهریه مناسب کلاس خصوصی زبان انگلیسی تضمینی انگلیشدان

سایر شرایط مربوط به کلاس های انگلیشدان

 • ‌امکان برگزاری کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری (باتوجه به شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا، اولویت با برگزاری کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین بوده و البته در صورت تمایل زبان آموز به حضور فیزیکی معلم در کلاس، استاد مربوطه به محل مورد نظر، اعزام می‌گردد.)
 • امکان انتخاب استاد (خانم یا آقا) توسط زبان آموز، در کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری انگلیشدان
 • امکان حضور بیش از یک نفر در کلاس خصوصی زبان انگلیسی که توسط خود شما تعیین می‌شود. این امر مجددا موجب کاهش هزینه‌ی دوره‌ی شما خواهد شد.‌

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری ما، از طریق شماره های زیر :

09124791537
09120365975
09378180055

پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می‌باشیم.

روی ستاره سمت چپ کلیک کنید اگه این پست رو دوست داشتین 😉
[کل: 7 میانگین: 5]

‫10 نظرها

 1. با اجازه تون مطلب رو توی سایتم
  میزارم

  1. با سلام
   این مطلب مختص کلاس خصوصی انگلیشدان نوشته شده پس لطفا کپی نکنید.
   با تشکر

  1. سلام به شما 🙏
   بله ما هم با شما هم عقیده هستیم 🙂
   البته باید خدمتتون عرض کنم که چون کلاس ما تضمینی هست و شهریه فقط در صورت رضایت زبان آموزان پرداخت میشه، باید به چیزی که گفتیم پایبند باشیم و البته این افتخار ماست

 2. سلام با تشکر از توضیحاتتون ، اگر ممکن بود در مورد برنامه های کنکور گروه انگلیشدان هم توضیح بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان
بستن