تدریس خصوصی زبان کودکان با نهایت کیفیت - انگلیشدان

تدریس خصوصی زبان کودکان + پشتیبانی تمام‌وقت فرزند شما

تدریس خصوصی زبان کودکان می تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای والدینی باشد که می‌خواهند فرزندشان از سنین کودکی، زبان انگلیسی را یاد بگیرد.

در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان انگلیشدان، می‌تواند بهترین گزینه برای فرزند شما برای یادگیری زبان به طور موثر و هدفمند باشد.

 

و یادمان باشد که شرکت کردن در کلاس‌هایی مثل موسیقی، ورزش و هنر می‌تواند تا حد زیادی به علاقه و انتخاب کودک بستگی داشته باشد، اما این ‌که فرزندمان را از سنین کودکی به یادگیری زبان انگلیسی مجاب کنیم، می تواند تاثیر شگفت‌انگیزی در آینده‌ موفق او داشته باشد. تنها راه‌ حل آن هم ایجاد علاقه کردن در کودک است!

 
ویژگی‌های کلاس کودکان انگلیشدان در یک نگاه (با کلیک روی هر شماره، به همان قسمت منتقل می‌شوید)

تدریس خصوصی زبان کودکان با جذابیت بسیار بالا

تدریس به کودکان دنیایی کاملاً متفاوت با بزرگسالان است.

کودکان به طور ذاتی به دنبال بازی و سرگرمی هستند و هر آنچه که می‌خواهیم به آن‌ها آموزش دهیم، باید جذابیت بسیار بالایی داشته باشد.

شاید بتوان گفت ایجاد علاقه در کودکی که می‌خواهد زبان انگلیسی را یاد بگیرد، اولین و مهم‌ترین مرحله‌ای است که باید در تدریس خصوصی زبان کودک به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

تدریس خصوصی زبان کودکان

یک معلم خصوصی زبان کودک باید تمام تلاش خود را بکند تا نحوه تدریسش طوری باشد که کودک شما، خودش مشتاق به یادگیری زبان شود، نه این‌که از سر اجبار، نارضایتی و یا ترس والدین خود سر کلاس بنشیند.

چنین اتفاقی اصلا دور ار ذهن نیست. اگر کودک شما معلم خود را دوست خود بداند و زمانی را که در کلاس شرکت می‌کند، یک زمان برای تفریح خود در نظر بگیرد، قطعا با اشتیاق فراوان برای شروع کلاس لحظه شماری می‌کند.

انگلیشدان معتقد است که یک مدرس خصوصی زبان کودک با تجربه و توانمند، نباید فقط از کتاب‌های آموزشی در مسیر تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان استفاده کند. بلکه کتاب ها، تنها بخشی از مسیر آموزشی است؛ البته کتابی که خود از جذابیت و بازدهی بسیار بالایی برخوردار باشد.

بخش مهم‌تر از به کارگیری کتاب، این است که تدریس باید به نحوی غیر مستقیم و با استفاده از ویدیوها، کارتون‌ها و انیمیشن‌های مناسب با سن او انجام شود.

به این معنی که معلم زبان کودک باید برای هرجلسه، برنامه‌ای مدون داشته باشد و بداند که هدف از هرجلسه دقیقا چیست. در عین حال کودک نیز قرار نیست متوجه این برنامه شود. در واقع کودک باید آنقدر از کلاس خود لذت ببرد که متوجه گذر زمان نشده و حتی پایان کلاس برای او لحظه‌ای ناراحت کننده تلقی گردد!

به کارگیری بهترین معلم خصوصی زبان کودک

برخی موسسات آموزشی فکر می‌کنند که هر مدرسی که به زبان انگلیسی آشنایی دارد و یا می‌تواند به بزرگسالان تدریس کند حتماً معلم مناسبی برای تدریس خصوصی زبان کودکان هم خواهد بود! در صورتی که روش تدریس به کودکان و بزرگسالان کاملا متفاوت است.

مورد بدتر هم این تفکر است که یک معلم تازه‌کار و با سطح معلومات پایین که توان تدریس بزرگسالان را ندارد، گزینه مناسبی برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی ویژه کودکان و کسب تجربه است!

معلم خصوصی زبان کودک

در واقع ممکن است فردی که در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان مهارت دارد بتواند به بزرگسالان هم آموزش دهد، اما خلاف این موضوع امکان پذیر نیست و این شخص‌ باید درباره‌ی روانشناسی و نحوه صحیح تعامل با کودکان مطالعه کرده و کسب دانش نماید.

در انگلیشدان، معلم خصوصی زبان کودک، باید از دانش بالا، تجربه‌ کافی و البته خلاقیت قابل قبول و همچنین اخلاق بسیار خوب و صبورانه‌ای برخوردار باشند. همچنین به طور منظم، دانش آنها در مورد نحوه برخورد با کودکان در کلاس زبان، از طریق کارگاه‌ها، وبینارها و دوره‌های آموزشی، ارتقا می‌یابد.

اما چرا دانش بالا؟

به آن دلیل که کودکی که به‌تازگی با زبان انگلیسی آشنا می شود ذهن بسیار انعطاف‌پذیری دارد و اگر از همان ابتدا موضوعی را به اشتباه یاد بگیرد، اصلاح آن کار بسیار مشکلی خواهد شد. درنتیجه باید از همان ابتدا از افرادی زبان انگلیسی را یاد بگیرد که که به زیر و بم کار به طور کامل آشنایی دارند.

همچنین داشتن تجربه کافی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان، برای اساتید انگلیشدان از آن جهت الزامی است که عواملی مثل برنامه‌ی آموزشی، روش‌های تدریس، نحوه‌ی تصحیح کردن ایراد های زبان‌آموز و… در تدریس خصوصی زبان به کودکان و بزرگسالان متفاوت است‌.

در وهله آخر، یک معلم خصوصی زبان کودک باید بسیار صبور و خوش خلق و در عین حال پرانرژی و خلاق باشد. او باید بداند که نحوه یادگیری یک کودک با بزرگسالان متفاوت است و ممکن است که در برخی از زمینه‌ها، یک موضوع باید دفعات بیشتری تکرار شود. این مورد نباید موجب ناراحتی یا بدخلقی دبیر گردد.

همچنین باید بداند که این تکرار نباید برای کودک خسته کننده باشد؛ در نتیجه باید شیوه های متفاوتی را برای تثبیت آن در ذهن کودک استفاده کند.

همان طور که دیدید دانش زبان انگیسی، تنها یکی از موارد و در واقع بخش کوچک از تمامی عواملی است که در سنجش یک معلم خصوصی زبان کودک، باید مورد توجه قرار گیرد.

فعالیت موثر ذهن و جسم در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان انگلیشدان

در تدریس خصوصی زبان کودکان، رابطه بین معلم و زبان‌آموز صرف نظر از سن او باید یک رابطه تعاملی باشد؛ به عبارت دیگر نباید این‌طور باشد که فقط معلم صحبت کند و کودک شنونده باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان

با این حال بزرگسالان درک بیشتری از یک کلاس آموزشی دارند و می‌‌توانند مدت طولانی‌تری جهت یادگیری به معلم خود گوش دهند؛ در اصل انگیزه یادگیری زبان، آنهارا وادار به انجام این کار می‌کند.

وقتی صحبت از تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان می شود، معلم خصوصی زبان کودک باید بداند که اگر کلاس برای کودک جذاب نباشد و یا کودک در این فرایند تعاملی نداشته باشد، آموزش موفقیت‌امیز نیست.

در کلاس خصوصی زبان کودکان این امکان برای معلم فراهم است که بتواند به خوبی با علایق زبان‌آموز خود آشنا شده و با فراهم کردن منابع آموزشی که در راستای علاقه او باشد، ذهن کودک را فعال کند.

از طرف دیگر معلم زبان کودکان به هنگام تدریس باید خود را هم سن زبان آموزش بداند و این حس را به او منتقل کند که ما دوست هستیم و باید در حین شادی و خنده و با کمک یکدیگر، زبان انگلیسی را یاد بگیریم.

کودکان از اینکه برای مدتی یک جا بنشینند متنفر هستند! در نتیجه معلم باید هر از گاهی خودش هم با کودک همراهی کند. اگر کودک شما ببیند که می‌‌تواند در کنار یاد گرفتن زبان، با معلم خود دوست باشد، آواز بخواند، بالا و پایین بپرد و از زمانی که در کنار اوست لذت ببرد، مطمئن باشید مشتاق یادگیری زبان انگلیسی خواهد شد.

این همان چیزیست که آنرا فعالیت موثر ذهن و جسم، در کلاس تدریس خصوصی زبان کودکان در انگلیشدان معرفی می‌کنیم که بازدهی بسیاری را ایجاد می کند.

هزینه تدریس خصوصی زبان کودکان

بسیاری از کودکان‌ وقتی در یک محیط جدید و در جمع افرادی که از پیش آنها را نمی شناسند قرار گیرند، احساس خوبی نخواهند داشت.

هنگامی که بحث یادگیری زبان انگلیسی هم باشد ممکن است این احساس ناراحتی از قرار گرفتن در محیط جدید و نا آشنا بیشتر شود؛ در نتیجه مانعی بر سر یادگیری آن ها خواهد شد.

از طرف دیگر ممکن است از هم کلاسی یا حتی معلم خود خجالت بکشند و اشکالات خود را بیان نکنند و ترجیح ‌دهند که سکوت کنند؛ همه اینها به شدت موجب افت بازدهی کلاس زبان کودک می‌شود.

درست است که هزینه‌ تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان از کلاس های گروهی تا حدودی بیشتر است، اما سرعت یادگیری و پیشرفت کودک در کلاس خصوصی آن قدر بالاست که در مدت زمان بسیار کمتری نتیجه می‌گیرد و همین موضوع می‌تواند در بلند مدت موجب کاهش هزینه‌ها شود.

البته قبل از اقدام برای ثبت نام در کلاس تدریس خصوصی زبان کودکان، باید کیفیت آنرا به خوبی بررسی کنید و ببینید که آیا ضمانتی نیز برای یادگیری وجود دارد یا خیر.

انگلیشدان مفتخر است به ارائه کیفیتی منحصر به فرد و غیر قابل مقایسه در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان؛ صحت ادعای ما را با شرکت فرزندتان در اولین جلسه کلاس، به طور محسوس احساس می‌کنید. از طرفی هزینه این کلاس، در مقایسه با موارد مشابه، بسیار مقرون به صرفه و عاقلانه است.

مشاورین انگلیشدان، تمامی روزهای هفته، آماده ارائه مشاوره و پاسخ‌گویی به سوالات شما در زمینه تدریس خصوصی زبان کودک شما می‌باشند.

تماس بگیرید

سمت چپ بیشترین امتیاز 😉
[کل: 8 میانگین: 4.8]

‫8 دیدگاه ها

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله تدریس خصوصی زبان کودکان 3 تا 12 سال با نهایت کیفیت و با پشتیبانی تمام وقت در انگلیشدان انجام میشه.🌷🙏

 1. سلام. چطور باید اقدام کنیم برای ثبت نام ؟‌ من یک پسر 9 ساله دارم. چطور ثبت نام کنم؟

  1. سلام خدمت شما🙏
   فقط کافیه تا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرد. مشاورین انگلیشدان به طور کامل و البته رایگان در زمینه یادگیری زبان فرزند عزیزتون بهتون مشاوره میدن و در صورت تمایل شما برای ثبت نام در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان ما، راهنماییتون میکنن. 🙏🌹

 2. توروخدا من واقعا خسته شدم
  بچه تنبل من هر جا بردمش زبان یاد نمیگیره داره خرس گنده میشه هیچی بلد نیس هنوز
  من نمیئونم بلد نیستن درسش بدن یا این خنگه
  توروخدا کمک کنید

  1. سلام خدمت شما امیدواریم که حالتون خوب باشه🌹
   اول از همه خدمتتون عرض کنیم که خدایی نکرده به هیچ عنوان مشکل از طرف فرزند شما نیست و همه بچه ها در اغلب مواقع ضریب هوشی مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی که یک مهارت عمومی هست رو دارن
   خیلی وقتا به دلیل استفاده از شیوه های غلط آموزشی این اتفاق میفته و کودک اموزش نمی‌بینه و یا از اموزش زده می‌شه
   از طرفی بچه ها ذاتا بازیگوشی میکنن و دوس دارن از زیر کار و درس خوندن در برن
   این وظیفه استاد زبان هست که شرایط رو به گونه ای فراهم کنه که کودک اونقدر عاشق یادگیری زبان بشه که خودش به خواست خودش در کلاس حاضر بشه و مشتاقانه زبان رو یاد بگیره
   در پایان پیشنهاد میکنیم جلسه اول تدریس خصوصی زبان کودکان انگلیشدان رو به طور “کاملا رایگان” امتحان کنید. بهتون قول میدیم نظرتون عوض بشه 🙏

 3. خیلی عالی بود
  به نظرم باید زبان رو از کودکی یاد گرفت مثل زبان مادری.

  1. با سلام
   بله دقیقا همینطوره و این موضوع فرایند یادگیری رو سریع و اسان میکنه و کیفیت یادگیری رو هم به شدت افزایش میده🙏🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا