تدریس خصوصی زبان کودکان با نهایت کیفیت - انگلیشدان

تدریس خصوصی زبان کودکان با نهایت کیفیت

تدریس خصوصی زبان کودکان می تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای والدینی باشد که می‌خواهند فرزندشان از سنین کودکی، زبان انگلیسی را یاد بگیرد.

شرکت کردن در کلاس‌های موسیقی، ورزش و هنر می‌تواند تا حد زیادی به علاقه و انتخاب کودک بستگی داشته باشد، اما این ‌که فرزندمان را از سنین کودکی به زبان انگلیسی و یادگیری آن، مجاب و علاقه‌مند کنیم، می تواند تاثیر شگفت‌انگیزی در موفقیت آینده‌ او داشته باشد.

در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که چرا تدریس زبان انگلیسی کودکان انگلیشدان، می‌تواند بهترین گزینه برای فرزند شما جهت یادگیری زبان به طور موثر و هدفمند باشد.

 
ویژگی‌های کلاس کودکان انگلیشدان در یک نگاه

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان با جذابیت بسیار بالا

تدریس به کودکان دنیایی کاملاً متفاوت با بزرگسالان است.

کودکان به طور ذاتی به دنبال بازی و سرگرمی هستند و هر آنچه که می‌خواهیم به آن‌ها آموزش دهیم، باید از جذابیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

شاید بتوان گفت ایجاد علاقه در کودکی که می‌خواهد یک زبان جدید مثل زبان انگلیسی را یاد بگیرد، اولین و مهم‌ترین مرحله‌ای است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

تدریس خصوصی زبان کودکان

یک معلم خصوصی زبان کودک باید تمام تلاش خود را بکند تا نحوه تدریسش به گونه‌ای باشد که کودک شما، خود مشتاق به یادگیری زبان شود، نه این‌که از سر اجبار، نارضایتی و یا ترس والدین خود سر کلاس بنشیند.

چنین اتفاقی اصلا دور ار ذهن نیست. اگر کودک شما معلم خود را دوست خود بداند و زمانی را که در کلاس شرکت می‌کند، یک زمان برای تفریح خود در نظر بگیرد، قطعا با اشتیاق فراوان برای شروع کلاس لحظه شماری می‌کند.

ما در انگلیشدان بر این باور هستیم که یک مدرس کودک با تجربه و توانمند، نباید فقط از کتاب‌های آموزشی در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان استفاده کند. بلکه کتاب ها، البته کتابی که خود از جذابیت و بازدهی بسیار بالایی نیز برخوردار باشد، تنها بخشی از مسیر آموزشی است.

بخش مهم‌تر از به کارگیری کتاب، این است که تدریس زبان انگلیسی کودکان باید به نحوی غیر مستقیم و با استفاده از ویدیوها، کارتون‌ها و انیمیشن‌های مناسب با سن او انجام شود.

به این معنی که معلم باید برای هرجلسه، برنامه‌ای مدون را در ذهن خود ایجاد نموده و بداند که هدف هرجلسه از کلاس، دقیقا چیست. اما در عین حال کودک نیز نباید متوجه این آموزش شود و آنقدر باید از کلاس خود لذت ببرد که متوجه گذر زمان نشده و حتی پایان کلاس برای او لحظه‌ای ناراحت کننده تلقی گردد!

به کارگیری بهترین معلم خصوصی زبان کودک

برخی موسسات آموزشی بر این باورند که هر مدرسی که به زبان انگلیسی آشنایی دارد و یا می‌تواند به بزرگسالان تدریس کند حتماً معلم مناسبی برای تدریس خصوصی زبان کودکان هم خواهد بود!

مورد بدتر نیز این تفکر است که یک معلم تازه‌کار و با سطح معلومات پایین که توان تدریس بزرگسالان را ندارد، گزینه مناسبی برای تدریس به کودکان و کسب تجربه است!

معلم خصوصی زبان کودک

در واقع ممکن است فردی که در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان مهارت دارد بتواند به بزرگسالان هم آموزش دهد، اما خلاف این موضوع امکان پذیر نیست و این شخص‌ باید درباره‌ی روانشناسی و نحوه صحیح تعامل با کودکان مطالعه کرده و کسب دانش نماید.

در انگلیشدان، معلمان زبان انگلیسی کودک، باید از دانش بالا، تجربه‌ کافی و البته خلاقیت قابل قبول و همچنین اخلاق بسیار خوب و صبورانه‌ای برخوردار باشند. همچنین به طور منظم، دانش آنها در مورد نحوه برخورد با کودکان در کلاس زبان، از طریق کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی، ارتقا می‌یابد.

دانش بالا به آن دلیل که کودکی که به‌تازگی با زبان جدیدی مثل زبان انگلیسی آشنا می شود ذهن بسیار انعطاف‌پذیری دارد و اگر از همان ابتدا موضوعی را به اشتباه یاد بگیرد، اصلاح آن کار بسیار مشکلی خواهد شد. درنتیجه باید از همان ابتدا از افرادی زبان انگلیسی را یاد بگیرد که که به زیر و بم کار به طور کامل آشنایی دارند.

همچنین داشتن تجربه کافی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان، برای اساتید انگلیشدان از آن جهت الزامی است که عواملی مثل برنامه‌ی آموزشی، روش‌های تدریس، نحوه‌ی تصحیح کردن ایراد های زبان‌آموز و… در تدریس خصوصی به کودکان و بزرگسالان متفاوت است‌.

در وهله آخر، یک معلم زبان کودک باید شخصی بسیار صبور و خوش خلق و در عین حال پرانرژی و خلاق باشد. او باید بداند که نحوه یادگیری یک کودک با بزرگسالان متفاوت است و ممکن است که در برخی از زمینه‌ها، یک موضوع باید دفعات بیشتری تکرار شود. این مورد نباید موجب ناراحتی یا بدخلقی دبیر گردد.

همچنین باید بداند که این تکرار نباید برای کودک خسته کننده باشد؛ در نتیجه باید شیوه های متفاوتی را برای تثبیت آن در ذهن او به کار گیرد.

همان طور که دیدید دانش زبان انگیسی، تنها یکی از موارد و در واقع بخش کوچک از تمامی عواملی است که در سنجش یک معلم خصوصی زبان کودک، باید مورد توجه قرار گیرد.

فعالیت موثر ذهن و جسم در کلاس زبان کودکان

در تدریس زبان، رابطه بین معلم و زبان‌آموز صرف نظر از سن او باید یک رابطه تعاملی باشد؛ به عبارت دیگر نباید این‌طور باشد که فقط معلم صحبت کرده و زبان آموز شنونده باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان

با این حال بزرگسالان درک بیشتری از یک کلاس آموزشی دارند و می‌‌توانند مدت طولانی‌تری جهت یادگیری به معلم خود گوش دهند؛ در اصل انگیزه یادگیری زبان، آنهارا وادار به انجام این کار می‌کند.

وقتی صحبت از تدریس به کودکان می شود، معلم خصوصی زبان کودک باید بداند که اگر کلاس برای کودک جذاب نباشد و یا کودک در این فرایند تعاملی نداشته باشد، آموزش موفقیت‌امیز نخواهد بود.

در کلاس خصوصی زبان کودکان این امکان برای معلم فراهم است که بتواند به خوبی با علایق زبان‌آموز خود آشنا شده و با فراهم کردن منابع آموزشی که در راستای علاقه او باشد، ذهن کودک را فعال نماید.

از طرف دیگر معلم زبان کودکان به هنگام تدریس باید خود را هم سن زبان آموزش بداند و این حس را به او منتقل کند که ما دوست هستیم و باید در حین شادی و خنده و با کمک یکدیگر، زبان انگلیسی را نیز یاد بگیریم.

کودکان از اینکه برای مدتی یک جا بنشینند متنفر هستند! در نتیجه معلم باید هر از گاهی خودش هم با کودک همراهی کند. اگر کودک شما ببیند که می‌‌تواند در کنار یاد گرفتن زبان، با معلم خود دوست باشد، آواز بخواند، بالا و پایین بپرد و از زمانی که در کنار اوست لذت ببرد، مطمئن باشید مشتاق یادگیری زبان انگلیسی خواهد شد.

این همان چیزیست که از آن تحت عنوان فعالیت موثر ذهن و جسم، در کلاس کودکان انگلیشدان نام می‌بریم که بازدهی بسیاری را ایجاد می کند.

هزینه تدریس خصوصی زبان کودکان

بسیاری از کودکان‌ وقتی در یک محیط جدید و در جمع افرادی که از پیش آنها را نمی شناسند مثل یک کلاس گروهی قرار گیرند، احساس خوبی نخواهند داشت.

هنگامی که بحث یادگیری یک زبان جدید مثل زبان انگلیسی هم باشد ممکن است این احساس ناراحتی از قرار گرفتن در محیط جدید و نا آشنا بیشتر شود؛ در نتیجه مانعی بر سر یادگیری آن ها خواهد شد.

از طرف دیگر ممکن است از هم کلاسی یا حتی معلم خود خجالت بکشند و اشکالات خود را بیان نکنند و ترجیح ‌دهند که سکوت کنند؛ همه اینها به شدت موجب افت بازدهی تدریس زبان به کودک می‌گردد.

درست است که هزینه‌ تدریس خصوصی زبان کودکان از کلاس های گروهی تا حدودی بیشتر است، اما سرعت یادگیری و پیشرفت کودک در کلاس خصوصی آن قدر بالاست که در مدت زمان بسیار کمتری نتیجه می‌گیرد و همین موضوع می‌تواند در بلند مدت موجب کاهش هزینه‌ها گردد.

البته قبل از اقدام برای ثبت نام در کلاس خصوصی کودکان، باید کیفیت آنرا به خوبی بررسی کرده و ببینید که آیا ضمانتی نیز برای یادگیری وجود دارد یا خیر.

انگلیشدان مفتخر است به ارائه کیفیتی منحصر به فرد و غیر قابل مقایسه در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان؛ صحت ادعای ما را با شرکت فرزندتان در اولین جلسه کلاس، به طور محسوس احساس می‌کنید. از طرفی هزینه این کلاس نیز در مقایسه با موارد مشابه، بسیار مقرون به صرفه و عاقلانه است.

مشاورین انگلیشدان، تمامی روزهای هفته، آماده ارائه مشاوره و پاسخ‌گویی به سوالات شما در زمینه تدریس زبان به فرزندانتان می‌باشند.

تماس بگیرید

سمت چپ بیشترین امتیاز 😉
[کل: 1 میانگین: 5]
دکمه بازگشت به بالا